Як купити акції фізичній особі?

Ринок акцій з кожним роком неухильно зростає. Кожен день вся планета укладає різні угоди, число яких доходить до мільйона. Безсумнівно, вкладення в акції процвітаючої компанії — це сучасне і правильне рішення. Але як це зробити? Як купити акції? Сьогодні, дорогий читач, ми про це і поговоримо. Отже:

Як купити акції фізичній особі:

Людям, які давно торгують в сфері фондової біржі відомо, що звичайна людина, тобто фізична особа, не має доступу на біржу. Іншими словами, туди не можна заявитися з бажанням робити угоди, якщо ви не брокер. Вихід є. Людина, яка хоче грати на біржі, повинен укласти угоду з будь-якою брокерською конторою. Брокерська компанія — це юридична особа. Згідно з чинним законодавством, тільки юридичні особи, що володіють потрібною ліцензією, мають право торгувати на біржі. Не варто зайвий раз згадувати, що чим успішніше брокер, тим дорожче обходяться його послуги. Як ми вже говорили, на біржі можуть знаходиться тільки юридичні особи. Юридична особа — це брокерська компанія. Людина, що уклав угоду з такою компанією, отримує депозитарний рахунок, де він може зберігати гроші, які надалі будуть використані для покупки тих чи інших акцій.

Як відбуваються угоди? Брокер розміщує вашу заявку на біржі. Якщо в брокерській компанії кілька клієнтів, то заявки надходять на біржу в порядку черги. Як тільки заявка виявляється на біржі, починається пошук зустрічної заявки. Так купуються акції фізичною особою. Відповідно, якщо ви хочете купити акції, то брокер шукає продавця. Якщо ви хочете продати акції, тоді брокер шукає покупця.

Як вибрати компанію, акції який ви могли б придбати? Перш за все потрібно зібрати інформацію про різні компанії. Головне, не поспішаючи обміркувати отримані дані і прийняти рішення. Про компанії і про ситуацію на ринку ви можете дізнатися на офіційних сайтах компаній в мережі інтернет. Або ви можете відвідати представника компанії у вашому регіоні і безпосередньо поцікавитися станом поточних справ контори. Також ви можете звернутися в різні аналітичні агентства та інвестиційні компанії, які мають відношення до фондового ринку.

Єдина заковика полягає, мабуть, лише в тому, що брокерських компанії величезна безліч. І лише попрацювавши з різними представниками фондової торгівлі, ви зможете підібрати потрібного брокера. Пам’ятайте. Найважливіші інвестиції у вашому житті — це інвестиції в своє здоров’я, освіта, ну і звичайно ж, в благополуччя своїх дітей. Все інше має сенс лише тільки при наявності вільних грошових коштів, що трапляється вкрай рідко.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Фінанси. Додайте в закладки постійне посилання.