Як красиво нафарбувати очі?

v Відео — «Як красиво нафарбувати очі»

Що в першу чергу приковує захоплені погляди до дівчини? Звичайно ж, красиві очі. Їм присвячені тисячі рядків, величезна кількість метафор і порівнянь.

Тому дуже важливо вміння красиво нафарбувати очі. За допомогою грамотного макіяжу можна не тільки доповнити, але і створити неповторний образ.

Звичайно ж, при нанесенні макіяжу для очей важливо враховувати їх розмір, форму, а також необхідно правильно підготувати шкіру. Для початку її необхідно очистити за допомогою спеціально призначених для цього коштів, а пізніше зволожити. Потім слід замаскувати синці і дрібні недоліки шкіри за допомогою консіллера і коректора. І ось по завершенні всіх цих процедур ви можете красиво нафарбувати очі.

Як же красиво нафарбувати очі? Питання досить багатогранний, адже існує величезна кількість способів нанесення макіяжу. Макіяж може бути денний і вечірній. Ось спосіб красиво нафарбувати очі на цілий день, а потім перетворити його в вечірній шикарний макіяж.

Як красиво нафарбувати очі? Денний макіяж.

Для денного макіяжу слід використовувати світлі (бежеві, кремові тіні). Добре, якщо тіні будуть матові. Блискучі й перламутрові, можуть залучити непотрібну увагу до недоліків шкіри, до того ж днем вони не дуже доречні. Необхідно покрити верхню повіку матовими тінями (при бажанні можна додати трохи блиску перламутровими тінями в куточках очей, це візуально їх розширить).

Потім, щоб красиво нафарбувати очі, необхідно скористатися чорної (коричневою, якщо у вас світле волосся) підведенням або олівцем. Підводити їм потрібно верхню повіку. Лінія має бути тонкою і рівною. Щоб чітко її провести, злегка відтягніть повіку до скроні.

Нижня повіка підведіть світлим (можна білим) олівцем, це дуже освіжить погляд.

Завершальний штрих при нанесенні макіяжу для очей — звичайно туш для вій. Вона може бути коричневою або чорною. Для денного макіяжу досить одного шару туші.

Як красиво нафарбувати очі? Вечірній макіяж.

Отже, щоб цей денний макіяж швидко і легко перетворити на вечірній, вам слід:

Повторно провести лінію чорним олівцем уздовж верхньої повіки, вона може навіть злегка виходити за куточок ока, це додасть погляду загадковості.

Потім варто розібратися з тінями. Днем ви покривали верхню повіку матовими світлими тінями, при бажанні, ви можете освіжити шар тіней повторно. Потім візьміть темніший відтінок (наприклад коричневий) і виділіть ними зовнішній куточок ока. Тепер за допомогою пензлика розтушуйте тіні, щоб перехід між світлими і темними був плавним і акуратним.

І нарешті, можете другим шаром нанести туш.

Також, ви можете подивитися в Інтернеті фото і відео як красиво нафарбувати очі.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.