Як кинути хлопця?

Не знаю, задаються чи чоловіки питанням, як кинути дівчину, але ось дівчата в свою чергу просто захоплені темою того, а як кинути хлопця. Все пов’язане з цією темою дуже цікаво прекрасній статі, починаючи від простих порад по швидкому відшиваючи і закінчуючи красномовними статусами, як кидати хлопців. Пропонуємо поміркувати на цю тему і подивитися, які поради дають «досвідчені дівчата».

Причина, чому ж дівчата кидають хлопців:

Уточнювати той факт, що хлопців кидають, тому що вони не ті самі принци на білому коні, буде помилково, тільки тому що у кожної дівчини є свій ідеал, який буде далекий від того чоловіка, який буде знаходитися поруч з дівчиною. Що змушує дівчину ставати ініціатором розриву відносин? Найчастіше це всього лише найлегший спосіб маніпуляції нерішучим обранцем, який в силу своїх слабкостей або ж життєвих переконань не може на даному етапі дати дівчині того, чого вона чекає від хлопця.

Поряд з цим виникнення в голові питання, як кинути хлопця може з’явитися з простої причини боязні того, що кинуть тебе, і тоді вже доведеться задаватися іншим не менш цікавим питанням, кинув хлопець, як повернути його назад.

Також дуже великий вплив на причину розриву відносин, як з боку дівчини, так і з боку хлопця, відкладає соціальна сторона питання. Напевно, кожен чув фрази типу «вона не сподобалася батькам», «у нас різні релігійні погляди», «батьки проти наших відносин» та багато інших фактів і доказів. За їх причини в голові виникають думки, а мій чи це людина, і такі дурниці, як кинути хлопця, якого любиш.

Як правильно кинути хлопця, не роблячи боляче:

Після довгих роздумів ви все ж зробили висновок, що потрібно розлучитися. Не забувайте, що одна з найважливіших заповідей яку ви повинні пам’ятати для себе — не нашкодь, так як процес розставання — це завжди болючий і мало приємний процес. Потрібно вчинити якомога тактовний стосовно тієї людини, яку ви вирішили кинути. Не забувайте, що хоч ви вже і записали його в колонку колишні, він залишається людиною і можливо те, як поступите з ним ви і відкладе свій подальший відбиток на його загальна думка про інших дівчат у світі. Робіть обдумано і виважено:

 • Проаналізуйте для себе ситуацію, тут вам краще обійтися без зайвих рад «знають подруг». Все, що вам для цього знадобиться всього лише дати собі ж самої чесні відповіді на питання про щирість вашого бажання порвати, адже може це всього лише хвилинний порив, викликаний з тієї чи іншої причини, в якій можливо винні Ви самі. Обміркуйте навіть те, як може надійти в даній ситуації ваш обранець; чим краще обдумана проблема, тим простіше буде відповідь на те, як правильно кинути хлопця, якщо Ви, звичайно, все ж вирішили його кинути.
 • Підготуйтеся до самої розмови, адже Вам доведеться навести аргументи вашого рішення, тому що не можна просто взяти і розірвати відносини, не маючи на те причини.
 • Перед розмовою ще раз все зважте, якщо наміри ваші незмінні, то призначайте зустріч, де-небудь на нейтральній території, а не влаштовуйте романтичний вечір при свічках;
 • Спокійно викладіть ваші наміри і аргументи того, чому ви прийшли саме до цього рішення, не зайво буде натякнути, що і вам все це дається важко, але ви все ж вирішили для себе саме так, і вдячні йому за все хороше, що він вніс у ваше життя.
 • Найскладніше в питанні як правильно кинути хлопця, це надалі залишатися непохитною домовленостям вашої пасії про прощення і другому шанс. Якщо ви вирішили для себе, що це остаточно і беззастережно, то не давайте ні найменшого натяку на те, що вас можна повернути назад. Можливо, кинутий молода людина буде продовжувати телефонувати вам з благаннями про другий шанс і зустрічі, щоб ще раз обговорити перспективи. Вашим завданням в цей нелегкий період буде просто не подавати неправдиву надію, присягаючи всі можливі завзяття по відношенню до Вас.
 • Не варто сподіватися, що Ваш розрив матиме свій фінал на тому місці, де Ви скажете йому своє остаточне «поки» та підете. Швидше за все, період заперечення у вашого партнера триватиме ще якийсь невизначений проміжок часу. Всі переживання в кінцевому підсумку підуть і надалі, можливо, він навіть зрозуміє що так було краще.

  Як красиво кинути хлопця або що робити категорично заборонено:

  У житті буває всяке, не забувайте, на місці кинутої завжди можете опинитися і Ви самі. Тому крихти розуміння і співчуття необхідно проявити до колишнього, якого Ви зовсім недавно називали коханою людиною. Ні за яких обставин, чого б то не стосувалося:

 • не пропадає безслідно, без будь-яких пояснень;
 • не намагайтеся завершити Ваші любовні відносини різким необгрунтованим скандалом і висловлюванням образливих та неприємних речей в адресу колишнього коханого, який можливо і поняття не має, звідки взялася вся ця необгрунтована до нього злість і ворожість;
 • ні в якому разі не закінчуйте відносини спеціально спланованою зрадою, подумайте, перш ніж зробити такий вчинок і поставте себе на місце знову ж можливо нічого не підозрює і до цих пір безтурботно люблячого вас партнера;
 • не починайте нові відносини поки не порозумілися з колишнім хлопцем, але якщо навіть це вийде зовсім не спеціально, то постарайтеся не афішувати це до тих пір, поки не розійдетеся з колишнім хлопцем.
 • Не варто зводити всі спроби до того, щоб у питанні, як кинути хлопця, виходом було тільки, як зробити йому боляче. Постарайтеся зберегти по можливості хороші з ним відносини.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.