Як качати прес дівчині?

v Відео — «Як качати прес дівчині»

Звичайно ж, всі дівчата хочуть виглядати максимально привабливо. Важливу роль у зовнішності грає гарна фігура. Велика увага завжди приділяється талії і живота. Дуже хочеться, щоб талія була струнка і точена, а живіт підтягнутим і плоским. Як цього можна досягти? Дуже просто. Природно слід дотримуватися дієти і правильно харчуватися і обов’язково виконувати вправи по накачиванию преса.

Як правильно качати прес дівчатам?

Отже, щоб правильно накачати прес, фахівці і фітнес-тренери рекомендують робити це на голодний шлунок. Найкраще виконувати вправи вранці, але якщо у вас немає такої можливості, качайте в будь який інший час доби, але пам’ятайте: після останнього прийому їжі повинно пройти не менше 2х годин. Це помітно поліпшить результат ваших тренувань.

Якщо ви вирішили качати прес в домашніх умовах — ні в якому разі не робіть це на дивані або ліжку. Таким чином, ви можете пошкодити свою поперек. Поверхня, на яку ви виконуєте вправи, повинна бути рівною і жорсткою.

Не рекомендується повторювати вправи більше 15 разів. В іншому випадку м’язи можуть перенапружити, а це погано позначиться на вашому організмі. Ви можете стати володаркою сильних болів у попереку і доведеться звернутися до лікаря.

Також не слід качати прес кожен день, в цьому немає ніякого сенсу, і результативності це не додасть. Найкращий варіант: виконувати вправи через день. Не можна забувати і про деякі особливості жіночого організму. Фахівці категорично не рекомендують качати прес і виконувати будь-які інші важкі фізичні вправи під час критичних днів, а також протягом 2х днів після їх завершення.

Як правильно качати прес дівчатам: вправи.

Якщо ви хочете правильно і ефективно качати прес, пам’ятайте: існують м’язи нижнього, м’язи верхнього преса, а також косі м’язи. Відповідно і качати їх слід за допомогою різних вправ.

Як правильно качати верхній прес?

Найпопулярніший варіант: лежачи на гладкій твердій поверхні (оптимально на підлозі), зігніть ноги в колінах, піднімайте корпус вгору, причому поперек не повинна відриватися від підлоги. Тільки передпліччя і лопатки.

Як правильно качати нижній прес?

М’язи нижньої преса гойдаються допомогою піднімання ніг. Робити це можна також лежачи на підлозі: зігніть ноги в колінах і повільно їх піднімайте, затримайте в повітрі на кілька секунд і також повільно опустіть.

Як правильно качати косі м’язи?

Правильно качати косі м’язи, також необхідно лежачи на підлозі. Необхідно підняти ноги вгору (як при гойданні м’язів нижнього преса), проте опускати їх потрібно в праву і ліву сторону по черзі, перпендикулярно підлозі.

Рекомендації як правильно качати прес, ви можете подивитися на відео.

Також, качати м’язи преса ви можете за допомогою різних пристосувань, наприклад: гімнастичного м’яча, гімнастичного ролика або лави преса. Все це можна придбати в спортивних магазинах за доступними цінами. Великий плюс те, що всі ці пристосування займають небагато місця і можуть бути використані для тренувань в домашніх умовах. Крім того, перевагою цих тренажерів є те, що вони дозволяють виконувати не один, а кілька комплексів вправ на різні групи м’язів.

Щоб правильно качати прес дівчатам необхідно поступово збільшувати навантаження. Не варто додавати за раз більше п’яти повторів вправ. Але не варто і лінуватися, обмежуючись мінімумом. Пам’ятайте, у всьому потрібна золота середина.

А для тих, хто не хоче або не може качати прес будинку, завжди відкриті двері різних фітнес-центрів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вправи і тренування. Додайте в закладки постійне посилання.