Як йому подзвонити — подолайте почуття незручності

Він давно тобі подобається, ти з таким працею добула його номер, але ось уже тиждень гіпнотізіруешь телефон, все ніяк не наважуючись підняти трубку і зробити крок на зустріч … Тобі таке знайоме?! — Вітаю, ти не самотня! Будемо вирішувати цю проблему поетапно.

 • Перше, позбавляємося від нервового тремтіння. Заспокоювати і перестерігати себе ти можеш ще довго, але не факт, що досягнеш успіху. «Розумний в гору не піде — розумний гору обійде!» — Ось і ми будемо діяти через тіло. — Встань, уяви себе піонером і марширують на місці, ударно розспівуючи гуркотом грому: «Вставай, страна огромная, Велика Країна!». У два рахунки ти відчуєш себе героєм-завойовником, а саме такою настрій нам і потрібен.
 • Друге, з чого почати? Як не банально тобі це не здасться, але все ж почни з «привіту!». Але не тараторити йому з порога старанно виведений в блокноті і зазубрений до несамовитості текст — дозволь йому відповісти на твоє вітання. Якщо відповідь здалася тобі кілька сухуватий — не панікуй, це не обов’язково повинна бути реакція на твою скромну персону, все може складуться набагато простіше, наприклад: він може бути на виробничій нараді, де йому, як ти сама розумієш, не зовсім зручно говорити або ж ти перервала його п’ятий сон, а тому він ще не встиг до кінця усвідомити, яке ж щастя йому привалило в твоєму обличчі, природно.
 • Третє, все життя — гра. Задай легкий фрейм вашому спілкуванню, пам’ятай, що чоловік, по-природою своєю, полохливий і боїться зобов’язань — не треба його з перших фраз приголомшує своєю впевненістю в тому, що ви призначені одне для одного, і нарешті половини возз’єднуватися в законному шлюбі, щоб залишити свій слід в потомстві і померти в наслідку в один день! Може воно, звичайно, і так, але стримуй емоції і не забігати так далеко вперед. Настрій свого обранця поки просто на приємне проведення часу.
 • Четверте, дарі емоції. Ти ж прекрасно знаєш, що майже кожен чоловік скупий на емоції, однак, вони йому теж необхідні для підживлення власної психіку. При розмові вкладай у свою інтонацію інтерес, задоволення і ще маленьку крапельку сексу! Якщо з першим і другим складовим все зрозуміло, то на останньому я зупинюся детальніше. Стиль твого спілкування ключовим чином налаштовує його на уявлення про вашу майбутню зустріч. У такому випадку, відверті загравання будуть сприйняті чоловіком, як прямий заклик, тобто від побачення він буде очікувати сексуального пригоди, і буде абсолютно збентежений, якщо в наслідку ти «відморозити» або ж активно негативно отреагіруешь на його домагання, спровоковані тобою ж. Твоя сексуальність повинна бути прихованою і діяти лише на його підсвідомість, наприклад, промовляй його ім’я так, як шепотіла б його йому на вушко в момент парування. З одного боку, його підсвідоме уловить умовний сигнал, спровокує зацікавленість, а з іншого — і найменшого натяку ти йому не залишиш сумніватися в твоїй доброчесності!
 • П’яте, спровокує контакт. Ти правда налаштувалася і вирішила йому подзвонити, набрала номер, але відповіддю були лише характерні телефонні гудки або абонент «тимчасово не доступний» — почни плести інтригу. Наприклад, залиш повідомлення на автовідповідачі або пішли смс. Можна почати так: «Привіт, це я! Я тобі сьогодні снилася, ти пам’ятаєш? Подзвони мені, я не змогла тебе знайти … ». Природно, таке смс його зацікавить, і він обов’язково відповість, головне, і ти не бійся — тримай удар! Звичайно, може статися і так, що твій обранець не виявиться досить розумний і вправний у флірті, і його послання буде прискіпливо-банально: «ти хто?». Не переймайся — не все втрачено, розкидають мережі далі, тобі вже повинно бути ясно: хто буде правити балом.
 • Найголовніше в телефонній розмові — його мета. З нею ти повинна визначитися перш, ніж підняти трубку. Що ти хочеш від співрозмовника? Просто приємного спілкування і запрошення на побачення? Діяти ти повинна саме відповідно своїм бажанням. Якщо на якомусь етапі ти розумієш, що в тебе не виходить домогтися своєї мети — потрібно перервати розмову, поки він ще на піку зацікавленості, що продовжити його знову пізніше, коли ти проаналізіруешь вашу комунікацію і зрозумієш, де помилилася або обрала не вірну стратегію поведінки. Також пам’ятай, що своїм дзвінком ти сама себе ні до чого не зобов’язує і якщо ти, в якийсь певний момент розмови розумієш, що розчарувалася в співрозмовнику або його манера спілкування здається тобі нікчемної — перерву розмову, просто скажи, що тобі «потрібно поспішати »і попрощайся. Не забувай: будь-яке спілкування має бути в радість!

  Монастирська Ольга

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.