Як грати в судоку?

v Відео — «Як грати в судоку»

Судоку — дуже популярна головоломка з цифрами. Варто один раз зрозуміти, як грати в судоку, і Ви не зможете від неї відірватися!

Суть гри:

Клітини ігрового поля необхідно заповнити числами від 1 до 9. У кожній лінії по вертикалі і по горизонталі не повинно бути повторних цифр. Також вони не можуть повторюватися і в малих квадратах (3х3 клітини). На самому початку гри вже стоять цифри (в залежності від складності рівня кількість спочатку заданих цифр може відрізнятися).

Правила гри в судоку:

 • Виберете рядок, стовпець або квадрат, з максимальним числом заданих чисел. Допишіть відсутню (краще використовувати олівець). Практично у всіх випадках є таке місце, куди підходить тільки 1 число.
 • Далі переглядайте черзі кожен стовпець, порівнюйте, які числа можуть підходити в кожну клітину. На окремому листочку можете виписувати варіанти.
 • Переглядаючи також рядки і квадрати, виключайте цифри, які повторюються.
 • У міру заповнення цифрами головоломки, розгадувати її буде все легше.
 • Починайте грати в судоку з легких завдань, адже вміння вирішувати головоломку приходить з досвідом. Або пограйте в судоку онлайн — неправильні числа будуть виділятися іншим кольором. Це допоможе пристосуватися до гри. Під час даного заняття розвивається логіка, тому поступово можна ускладнювати рівень. Також подивіться відео:

  Удачи!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.