Як грати в скайпі?

Скайп (Skype) — на даний момент найпопулярніша програма для голосового спілкування онлайн та відеоконференцзв’язку, причому сервіс надається безкоштовно. Винятки становлять лише дзвінки на міські і мобільні номери.

Як грати в скайпі?

Висока якість передачі голосу дає можливість використовувати програму для мережевого спілкування, а конференцзв’язок, дозволяє вести переговори з кількома користувачами одночасно. Ця функція добре застосовна у всіх знаменитих онлайн-іграх, адже командне спілкування має велике значення для досягнення перемоги тієї чи іншої команди. Для того, щоб почати конференцію, просто натисніть на нік вашого друга, і з’явиться віконце в якому буде кнопка (додати в конференцію). До того ж у самому скайпі є багато додаткових цікавих речей, одна з них це вбудовані міні ігри.

Як грати в ігри в скайпі?

На жаль з переходом на нові версії Skype в програмі пропала можливість грати прямо в скайпі, тобто в самій програмі немає вбудованих ігор. Все сталося раптово і тепер знайти ігри в скайпі, через саму програму можна.

Але існує інший спосіб гри в скайпі з друзями. Для цього вам знадобиться програма Game Organizer від онлайн-сервісу GameXN Go, в якій є багато цікавих, як поодиноких, так і багатокористувацьких ігор.

Ви самі можете завантажити цю програму, ввівши в пошуку Яндекса «завантажити GameXN Go», або можете завантажити дану програму перейшовши за посиланням Game Organizer

Після того, як ви встановите програму і запустіть її, в скайпі з’явиться діалогове вікно, яке вимагатиме дозволу запуску програми через скайп, підтвердьте його. Після це ви зможете запрошувати в ігри своїх друзів з контактів, зрозуміло, що це додаток повинен бути встановлено і у них. Якщо у нього додаток ще не встановлено, відправте запрошення до гри свого друга, і у нього з’явиться автоматична посилання на скачування і установку програми GameXN Go.

У списку ігор від GameXN Go є: морський бій, шахи, шашки, блекджек, доміно, манджонг, судоку, боулінг і ще купа цікавих і дійсно якісних ігор, в які варто хоч раз зіграти.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.