Як грати в Minecraft?

v Відео — «Як грати в Minecraft»

Minecraft — це культова гра від першої особи, створена Маркусом Перссоном. Графіка в грі для новачків виглядає дивною, а цілі гри неясними. У статті спробуємо розповісти і показати, як грати в minecraft.

Назва гри переводиться як «Шахтарське ремесло». Воно багато в чому визначає змістовну суть гри. Якщо говорити про мету гри просто, то вона аналогічна мети гри в лего. Це створення різних речей з кубиків аж до 8ми бітного центрального процесора, а інакше кажучи, жанр гри — «пісочниця».

Режими гри

Єдиною метою такі дії є в класичній версії («Classic»). Єдиний доступний режим в класичній версії — це творчий («Creative»). У ньому гравцям не потрібно видобувати блоки для будівництва, вони є в необмеженій кількості. Також не потрібно стежити за здоров’ям і пошкодженнями. Померти можна тільки впавши в «пустоту». Моби є, але вони вам не загрожують, якщо їх не чіпати. Завдяки цьому режиму виникли такі розваги як піксель-арт і спліф — особливий вид спорту в Minecraft. Є режим виживання («Survival»), в якому існують різні монстри і, отже, гравцеві потрібно від них захищатися і також будувати об’єкти. Всі блоки для будівництва добуваються самостійно на відміну від попереднього режиму. З ресурсів виробляються предмети, шляхом комбінації предметів можна створити новий. Це називається крафт. Рецепти можна шукати або на різних ресурсах типу вікіпедії по майнкрафту, або здогадуватися самому, що цікавіше. Також є режими, де додаються дружні або нейтральні моби. І є хардкор режим, в якому смерть супроводжується втратою всього побудованого і нажитого. В мульплеерном режимі ви природно будете взаємодіяти з іншими гравцями. Ця взаємодія може бути співпрацею, наприклад, у будівництві спільних будівель, організації торгівлі і т.д. А може бути і нанесенням шкоди як самому гравцю, так і його будівель.

Останній вид дій називається гріфінг. На багатьох серверах існує захист від нього, що, однак, створює нові проблеми, оскільки певна територія з ресурсами закріплюється за певним гравцем. Інший гравець вже не може скористатися цими ресурсами. Відповідно, новачкам доведеться витратити задоволене велику кількість часу для того, щоб пройти вперед по генеруючи світу і знайти собі вільне місце.

Кінцевою мети гри довго не існувало зовсім. Тільки в одній з останніх версій додано завдання — вбити дракона. Втім, після виконаної місії гра не закінчується, можна продовжувати крафт далі.

Мультіплєєрний режим. Технічна сторона.

Тепер спробуємо показати, як почати грати в minecraft. Починати ви швидше за все будете з найпростішої версії, тому для вас ми підібрали відео, як грати в minecraft 1.1

Після того як ви освоїте single-режим, напевно захочете розділити радість гри зі своїми друзями, так що варто пояснити, як грати в minecraft удвох. Для цього потрібно підключитися до сервера minecraft. На сервері можуть одночасно грати гравці з локальної мережі та з мережі Інтернет. На цьому сайті canihostaminecraftserver.com можна перевірити, чи достатньо буде характеристик вашої системи для підняття сервера, якщо хочете тримати сервер в себе, бажано мати статичний IP-адресу. Якщо виникають проблеми з динамічним IP-адресою, можна спробувати програму hamachi і подібні їй. Скачати можна тут: створення віртуальної мережі. А ще для вас ми підібрали відео, як грати hamachi в minecraft:

Можна підключитися до вже готових серверів. Вибрати відповідний сервер можна за цим посиланням mctop.su Але технічно вибрати сервер не достатньо. Для того, щоб повністю відповісти на запитання: «Як грати в minecraft в мережі?», — Треба вказати, що кожен сервер має свої внутрішні правила, так що слід з ними ознайомитися. Також на форумі сервера зазвичай є whitelist (білий список), куди ви повинні вписати свій нік. Вони необхідні для відсіювання неадекватних гравців. Визначтеся також із режимом гри. Хотілося б вірити, що ми допомогли вам зрозуміти, як грати в інтернеті в minecrаft.

Ми сподіваємося, що ви розберетеся, як грати в гру minecraft та отримайте від гри незабутнє задоволення. Адже не дарма гра отримала загальносвітове визнання, спеціальний приз «Британської академії кіно і телевізійних мистецтв» (BAFTA) за внесок в індустрію комп’ютерних гра, названа найкращою незалежної грою за версією Video Games Awards і принесла своїм творцям вже 80 млн $.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.