Як грати в контр страйк?

Всі ваші друзі вже давно знають, як грати в контр страйк, а ви ні? Тоді ця стаття для вас. Ми розберемося, що ж взагалі таке контр страйк 1.6 як грати в нього, і як стати кращим.

Почнемо з того, що контр страйк, це модифікація гри Half-Life, призначена спеціально для багатокористувацької гри. Зроблена вона була, тому що сюжет не дуже підходив для боїв в інтернеті, — монстри, прибульці, а от движок гри виявився дуже якісним, потужним і здатним обробляти великі потоки інформації. Так і з’явився сюжет боротьби терористів і Контртерористів.

Давайте розберемося, як грати контр страйк онлайн. По грі контр страйк, починаючи з самого першого року її виходу, стали проводитися чемпіонати та турніри на звання кращої команди світу, Європи і так далі. Саме команди, адже це командна гра. У перші роки змагань, турніри проводилися командами по 4 людини, але незабаром організатори прийшли до висновку, що для напруження боротьби, інтриги, охоплення командою території карти слід додати ще по одному противнику за кожну сторону. І ось вже близько 10ти років змагання здійснюються за форматом 5х5. Але як же потрапити в команду або самому зібрати її? Для цього вам для початку необхідно як слід навчитися грати.

Загальні моменти

Уміння стріляти грає основну роль, але є ще багато дрібниць. Необхідно знати основні турнірні карти вздовж і поперек, аж до можливості прострілювати стіни наскрізь, не бачачи противника, вміти економити гроші, знати, скільки коштує основне спорядження і скільки грошей вам дадуть у разі виграшу чи програшу раунду. Постійно стежити за часом, за кількістю живих гравців, як своїх, так і супротивників. Так само необхідно грамотно користуватися гранатами, одна неправильно кинута світлова може провалити весь раунд, а як слідство ще 1 чи 2 віддачі (раунди, коли не закуповується ні яку зброю, з метою закупитися повністю в наступному). Ну і звичайно вміти думати як противник, намагатися вгадати його тактику, почути його, обманювати.

Стрілянина

Стріляти ви повинні вміти з різних положень: сидячи, стоячи, на ходу, на бігу і навіть в стрибку. Для кожної зброї є певна швидкість, при якій різко збільшується розкид. Наприклад, з пістолетів можна стріляти на ближніх дистанціях як на бігу, так і в стрибку, на далекі, бажано сидячи або хоча б стоячи. З автоматів сидячи, стоячи або на ходу. З снайперських гвинтівок стоячи або сидячи. Також від швидкості стрільби залежить розкид, — чим швидше, тим більше. Режим стрільби повинен змінюватись в залежності від ситуації: якщо ви чекаєте в засідці, то логічніше присісти і бути готовим затиснути у ворога (стріляти без зупинки), а якщо ви атакуєте, то є сенс або різким рухом виглянути і стрельнути, або відразу забігти за кут , перевіряючи, де знаходиться ворог.

Стрілянину можна тренувати різними способами. Найпоширенішим тренінгом є гра на CSDM-серверах. В цієї модифікації ви відроджується відразу після смерті і просто вибираєте зброю із запропонованого: пістолет і основна зброя. Таким чином, ви весь час стріляєте, не чекаючи поки всі члени однієї з команд помруть, і почнеться новий раунд. Рекомендуємо вам тренувати зв’язки головного і другорядного зброї: для контр терористів USP і m4a1, для терористів AK і Glock18. Для снайперів кожної зі сторін має сенс зв’язка AWP і Desert Eagle. AWP є найпотужнішим зброєю в грі, і єдиним, що вбиває ворога з одного пострілу, за умови, що постріл виконаний в тіло або голову, навіть якщо на гравцеві надітий бронежилет. При пострілі в ногу у противника залишається трохи більше 10 HP (очки здоров’я). При стрільбі через ящик, стіну або двері противник від одного пострілу втрачає близько 65 НР, то є другий такий же постріл, безсумнівно, буде смертельним, якщо забаритися і не поміняти позицію. Якщо ж куля через такий прострілюється об’єкт потрапить в голову, то гравець вмирає. Desert Eagle є другим за потужністю зброєю, не дивлячись на те що це пістолет. До того ж це єдиний пістолет, чия куля пробиває об’єкти. Якщо після промаху з АВП противник виявляє до вас Неабияку цікавість, вихоплює пістолет і намагайтеся виправити становище. Патронів всього лише 7, так що постарайтеся не промахуватися.

Економіка

Але в будь-якому раунді снайпер всього один, так як стоїть гвинтівка дуже дорого, а померти і втратити її набагато простіше, ніж здається. Тому або 4, або всі 5 членів команди, як правило, використовують АК або М4А1. Це найоптимальніше зброя, яка поєднує в собі забійну силу, точність і низьку вартість. У першу чергу стріляти з цих видів зброї. Так само завжди слід купувати бронежилет, він коштує всього 1000, плюс, в ньому є каска, яка значно зменшує утрату. Від пострілів з автомата вона, звичайно, не рятує, а от від пістолетів шкоди зменшується майже вдвічі.

У першому ж раунді дається всього лише 800 $, чого вистачає або на бронежилет без каски, або на розміновувати (кусачки для знешкодження) і гранати, або на інший пістолет. Це так само важливо, оскільки всім контр терористам кусачки купувати не обов’язково, але на кожному Планте (місці установки бомби) повинні бути хоча б одні, а саме: точку А тримають троє, в одного з них кусачки, і на іншому Планте — В двоє гравців, і так само в одного з них вони присутні. Решта члени команди можуть придбати броню. У терористів ситуація йде інакше, їм є сенс купувати інший пістолет, оскільки Глок залишає бажати кращого, гранати, так як вони допоможуть штурмувати або броню, оскільки самі атакуючі ризикують нарватися на гранати і жорсткий прийом. У всіх інших раундах при закупівлі слід дотримуватися наступної тактики: якщо раунд виграний, то наступний точно закупівельний, а якщо не вистачає грошей, то попросіть дроп (зброя куплене кум то іншим) у товариша, який вижив у попередньому раунді, оскільки йому не треба витрачатися ні на броню, ні на патрони, ні на гранати (якщо залишилися). Якщо ж раунд програний, то в залежності від кількості грошей слід або здійснити закупівлю всій команді, або заощадити гроші, ні чого не купуючи, і постаратися хоч когось вбити в цьому раунді, щоб закупитися в наступному.

Тактика

Так само вам необхідно вивчати тактики, переглядаючи демки (записи ігор) професійних команд: місця засідки, варіанти штурму, варіанти дій, якщо ти один залишився в живих. Так само є спеціальні відеоролики — нарізки з турнірів або ж ролики якоїсь конкретної команди, наприклад fnatic, SK, mibr і т.д, допоможуть вам освоїти контр страйк. Як грати відео ролики вам підкажуть, в якихось конкретних ситуаціях. Зазвичай в мувік (ролики з фрагментами гри) вставляють моменти, де один гравець вправно розкидає всіх супротивників, коли ті атакують, або ж майстерно перевершує супротивників по тактиці. Якщо ви хочете в контра страйк грати як відео ролики на те вказують, знайте, на це підуть місяці, а то й роки, особливо якщо ви раніше взагалі не грали в стрілялки.

У даної гри є брат, з новим движком і графікою, новими моделями і фізикою — Counter Strike: Source. Однак дуже мала частина від любителів контри перейшла на цю версію гри. Більшість, як і раніше, грають в кс 1.6. Як грати контр страйк соурс вам так же підкажуть відео, тактики, і звичайно свій власний досвід. Але, по суті, гра змінилася тільки зовні, карти, зброю змінилися не сильно, як і всі внутреігровие принципи, тому якщо ви добре грали в кс 1.6, то і в сурс грати вам праці не складе.

У будь-якому випадку, яку б ви гру не вибрали, у вас все вийде, якщо ви докладете до цього завзятість. Приділяйте грі багато часу, тертя грати на різних картах, використовувати різну зброю, вибирайте різних за силою суперників, і чим сильніше, тим краще. Але пам’ятайте, це всього лише гра, з цього поважайте опонентів і себе, бажаємо удачі!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.