Як грати на біржі?

Дуже багато користувачів мережі Інтернет, в даний час замислюються про те, як скористатися глобальної павутиною для підвищення свого фінансового благополуччя. Один з найпоширеніших і досить успішних способів зміцнення фінансового достатку — це гра на фондовій біржі. Як грати на біржі? Саме це питання задають собі сьогодні сотні користувачів мережі Інтернет. Як почати грати на біржі і в найкоротший час отримати фінансовий дохід? Для того, щоб розібратися з питанням «Як грати на фондовій біржі?», А також, «Як грати на біржі форекс?», Спочатку необхідно визначитися з поняттям, що представляє собою справжня фондова біржа.

Фондова біржа по своїй суті — це ринок цінних паперів. Саме фондова біржа і є основним організатором торгівлі цінними паперами. В якості організатора фондової біржі може виступати юридична особа. Ця особа повинна бути зареєстрована, як акціонерне товариство або НКО (некомерційна організація).

Однією з основних цілей фондового ринку є залучення грошових коштів, через випуск акцій або облігацій. Гроші приваблюють, як комерційні організації, так і фонди. Іноді випуск фінансових акцій і облігацій виробляють і держави.

Як навчитися грати на біржі

Навчають грі на фондовій біржі, різні школи та навчальні центри. У той же самий час, грі на біржі необхідно навчатися тільки у безпосередніх учасників торгів. До числа учасників торгів відносяться — різні інвестиційні та брокерські компанії. Такі компанії мають і свій власний інтерес, так як учасники таких курсів нерідко відкривають у них свій рахунок. З переваг гри на біржі, можна виділити: можливість роботи віддалено, не залежати від начальства. На фондовому ринку все залежить тільки від Вас, від Вашої можливості і бажання заробити. Зрозуміло, всі фінансові втрати, які Ви можете понести, теж цілком і повністю покладаються на Вас.

Основними термінами гри на біржі є наступні:

 • Волатильність — максимальна кількість коливань ціни з найбільш імовірним Ренч.
 • Ренч являє собою різницю між мінімальним і максимальним значенням котирування.
 • Ліквідність — це здатність перетворювати папір в гроші.
 • Шорт — дохід від продажу
 • Лонг — дохід від покупки
 • Хедж. Хеджування — це спосіб знизити ризики портфеля цінних паперів, за рахунок включення в нього активу.
 • Скальпинг — торгова стратегія, яка заснована, на взяття прибутку при невеликих коливаннях ринку.
 • Оффер — це афера, яка заснована на прийнятті рішення про вхід в ринок по довгій позиції (пропозиція на покупку).
 • Поза — це позиція
 • Депо — це депозит
 • Індик — це індикатор
 • Лось — stop-loss (класика)
 • Маркет Мейкер — учасник ринку з угодою від 5 млн. $
 • Мані менеджмент — являє собою управління депо
 • Кабель — англійський фунт стерлінгів
 • Чіф — швейцарський франк
 • Для того щоб оволодіти навичками роботи на фондовому ринку, слід спробувати себе в інтернет — трейдингу. Купівля та продаж цінних паперів в інтернет — трейдингу проводитися за допомогою особливої програми, яку встановлюють на домашньому або на службовому комп’ютері.

  Самостійну гру на біржі слід починати з невеликих фінансових вкладень — приблизно від 1000 доларів. На сьогоднішній день, сума мінімального лота в РФ обмежена 10000 — 40000 рублів. Однією з останніх розробок світового фінансового ринку — це міжнародний валютний ринок «Forex».

  На фінансовому ринку «Форекс» не «грають», а «працюють» або «роблять бізнес». Це не азартна гра, а справжня робота, заснована на математичних моделях. Ваш заробіток на фондовій біржі безпосередньо залежить від Ваших знань, умінь і навичок. Щоб працювати на російській біржі валют ММВБ (або «Форекс», або іншій біржі), перш за все, слід підключитися до дилінговому центру. Для цього, необхідно використовувати Інтернет, попередньо зареєструвавшись на спеціальному сайті (наприклад, Альпарі). Далі, слід завантажити спеціальну програму для гри на біржі (Метатрейдер — 4) або іншу програму, а потім і інсталювати її на комп’ютері.

  Після цього, на сайті дилінгового центру необхідно завести спеціальний рахунок. Саме з цього рахунку і будуть вестися все торги (реальні), або демонстративні (демо-рахунки). Професійні гравці на фондових ринках рекомендують починати з демо-рахунків з віртуальними грошима. Таким чином, Ви зможете напрацювати певний досвід у грі на інтернет біржах.

  Після цього, слід запустити програму «Метатрейдер». Дана програма автоматично підключить Вас до біржі. Далі, можна почати торгувати будь валютою на біржі. Головне, щоб кількість грошей відповідало засобів на Вашому рахунку.

  Для прикладу, у Вас є 3000 рублів. При необхідності, на біржі, Ви можете придбати будь-яку валюту на біржі в межах цієї суми. Крім цього, Вам може знадобитися «кредитне плече» (укладення угод більше, ніж Ваш депозит). Завдяки «кредитному плечу», Ви можете придбати валюту в 100 разів більше, ніж Ваш депозит. Якщо на депозиті 3000 рублів, то кредитне плече 1 до 100 допоможе Вам придбати валюту на 300000 рублів.

  Використовуючи кредитне плече (маржу), можна вигідно торгувати на «Форексі». Маючи 10000 рублів, Ваш заробіток може становити близько 3 тисяч рублів за годину. Звичайно, можуть бути й збитки. Тут все залежить від Вашого вміння передбачати злети і падіння курсів валют і правильного розуміння гри на фінансовій біржі.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Фінанси. Додайте в закладки постійне посилання.