Як фотографувати самого себе?

Кожен з нас хоче виглядати для оточуючих привабливо і стильно. При розвитку нових технологій, ми часто стикаємося з красиво обробленими і якісними фотографіями людей. Буває так, що у нас в руках є непоганий фотоапарат, і ми готові позувати й входити в образ, але поруч крім вас самих нікого немає, і ви задаєте собі питання: «Як сфотографувати самого себе»? Зараз ми розповімо, як в домашніх умовах створити красиву фотографію. Отже, для початку, з’ясуємо, якого типу у вас фотоапарат, далі виходячи з цього, можете з’ясувати яких пунктів правил вам дотримуватися.

Недорогий фотоапарат без спалаху (мильниця) або фотоапарат у телефоні:

1. Ніколи не забувайте про те, що якість фотографії буде не найкращим, через відсутність спалаху або нестачею світла. Для того щоб отримати хороший не розмитий і не затемнений кадр, краще фотографуватися в добре освітлених місцях.

2. У денний час, не варто фотографуватися стоячи спиною до вікна, так як ваше обличчя буде темніше заднього фону. А ось фотографія навпроти вікна, дозволить вдало вирівняти кольори і дасть ефект сяйва і чистоти шкіри.

3. Не забувайте включати фантазію, замість штатива прекрасно підійдуть полиці стелажа, стільці, підвіконня і т.п.

Напівпрофесійний або професійний фотоапарат:

1. Багато професійні фотоапарати оснащені таймерами, а так само деякі фотолюбителі докуповують до них штативи, тому сфотографувати самого себе не складе проблем. Можна вибрати зручну позу і фон і починати фотосесію.

2. У випадку якщо ви робите портретний знімок, то розташовуйте фотоапарат на рівні очей, проте не слід занадто наближати ракурс, не забувайте, що напівпрофесійна або професійна апаратура знімає будь-які недоліки шкіри, як під мікроскопом.

3. Будьте обережні зі спалахом, вона безумовно дає непоганий ефект чіткості, проте навпаки лакованих і дзеркальних поверхонь може дати зворотний ефект і зіпсувати хороший кадр.

Корисні поради

 • Не опускайте занадто низько голову і не задирайте високо, найбільш виграшним становищем буде злегка нахилити голову і посміхнутися.
 • Не одягайте кофти тілесних кольорів, для портретної фотографії, інакше створюється ефект того що ви оголені.
 • Дівчатам попередньо краще нафарбуватися, щоб не було видно нерівностей шкіри.
 • Робіть декілька кадрів, іноді якісь дрібниці можуть вплинути, і поліпшити фото, плюс є можливість вибирати.
 • Встановіть будь-яку просту програму з редагування фотографій. Раптом захочете зробити її яскравіше, додати чорно-білий ефект або просто обрізати.
 • Не забувайте про фон. Дуже смішно виглядає, якщо приваблива дівчина чи молода людина, стоїть навпроти гобелена з оленями, килима на стіні або брудної стіни під’їзду.
 • Ніколи не впадайте у відчай, якщо малюнок вдала, але є якісь дрібниці, які її псують, завжди існують графічні редактори, які виправляють будь вада. Пам’ятайте також, про те, щоб отримати хороший кадр іноді приходиться відзняти п’ятдесят і сто не самих вдалих, тому експериментуйте. І невеликий секрет: під улюблену музику настрій набагато краще, а значить і характер фотографії буде позитивним. Бажаємо успіху!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.