Як фліртувати з хлопцем?

Флірт — це форма поведінки, спрямована на привернення уваги протилежної статі. Представниці прекрасної статі часто використовують прийоми флірту несвідомо. Жінка подає чоловікові невербальні сигнали, що він їй цікавий. Щоб спокушати, потрібна щира посмішка, впевненість в собі, вміння володіти своїм тілом. Давайте спробуємо відповісти на питання, яке хвилює багатьох дівчат: як правильно фліртувати з хлопцем?

 • Самооцінка. Щоб флірт був успішним, в першу чергу треба бути впевненою в собі і своїй жіночій привабливості. Якщо ти полюбиш себе, тебе полюблять і інші. Впевнена в собі жінка має велику привабливістю для представників сильної статі.
 • Репетиція. Якщо ти всерйоз задумалася, як навчитися фліртувати з хлопцями, то тобі допоможе звичайне дзеркало в повний зріст. Уяви, як ти будеш фліртувати: як стояти, як дивитися, якою буде нахил голови і так далі. Поекспериментуй перед дзеркалом. Запам’ятовуй пози і вирази обличчя, які тобі сподобалися, і в яких ти виглядала особливо виграшно. Пізніше, ти зможеш застосувати свій досвід з реальним чоловіком.
 • Взгляд. Томний зачаровує погляд зведе з розуму будь-якого чоловіка. Затримай погляд на вподобаному чоловікові на 7-10 секунд. Потім посміхнися і відведи очі. Повтори цю процедуру кілька разів. Твій погляд не повинен залишатися тільки на обличчі хлопця: хай очі опускаються і нижче по тілу. Цей вид погляду має відповідну назву «інтимний».
 • Посмішка. Чарівна посмішка на губах робить дівчину ще привабливішою. Посміхайся якомога частіше, і не тільки коли фліртуєш! Посмішка показує чоловікові, що він тобі симпатичний, що ти схвалюєш його поведінку і готова йти на контакт.
 • Не носіть маску. Чоловіки добре відчувають фальш і нещирість. Тому старайся бути собою, не грай чиюсь роль. Щирість, розкутість, природне поведінка — ось що допоможе тобі знайти дорогу до чоловічого серця.
 • Підтримуй інтерес. Якщо між вами зав’язалася розмова, то старайся підтримати його навідними питаннями або коментарями. Але не базікай без угаву сама. Чоловіки обожнюють, коли їх уважно слухають і захоплюються їх інтелектом. Ти повинна показати зацікавленість в його мові кивком голови, мімікою, легким дотиком до плеча або ліктя. Тут гарні так же усмішка і сміх — вони допоможуть швидко зблизитися з людиною.
 • Отзеркаліваніє. Психологи, коли говорять про те, як фліртувати з хлопцем, часто рекомендують використовувати прийом віддзеркалювання. Він полягає в тому, щоб ненав’язливо копіювати міміку, жести і пози партнера. Він почухав лоб, і ти почухай, він поклав руку на стіл, і ти зроби те ж саме. Такий прийом допоможе тобі налаштуватися на хвилю співрозмовника. Однак, не повторюй рухи відразу — це буде виглядати комічно. Ідеально було б підлаштуватися і під його дихання, тобто дихати в одному ритмі, але це не завжди легко зробити. Якщо у тебе вийде, то ти станеш бажаною і чарівною.
 • Мова тіла. Ми вже говорили про погляди і посмішку. При флірті важливо так само положення голови. Легкий нахил голови в бік, погляд з-за плеча завжди є в арсеналі спокусниці. Погляди чоловіків завжди притягують стрункі жіночі ніжки. Носи спідниці та чорні панчохи і туфлі на високих підборах. Якщо не подобаються спідниці, то обтягуючі джинси. Для чоловіків дуже приваблива поза, коли жінка сидить нога на ногу, особливо якщо вона в панчохах. Йому підсвідомо хочеться побачити більше. Молоді люди вважають більш спокусливим, коли дівчина стоїть не щільно зсунувши ноги, а розставить ступні на відстань не більше 15 см. Коли людина зацікавлена, його тіло повернене у напрямку до цікавого об’єкту. Використовуй цей прийом, щоб показати чоловікові твою готовність йти на контакт. Уникай негативних сигналів тіла: перехрещення рук і ніг, нахмуріваніе і т.д.
 • Макіяж. Для спокушання підійде красивий макіяж очей «смокі айз», але особливу увагу треба приділити губам. Найпривабливіші для чоловіків губи це вологі, червоні, повні, вони символізують молодість і сексуальність. Використовуй блиск для губ і помаду червоного або червоного відтінку.
 • Ось основні правила, які допоможуть тобі зрозуміти, як фліртувати з хлопцем, і знайти свій унікальний спосіб зваблювання!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.