Як фарбувати волосся в домашніх умовах: уроки краси

Без сумніву, фарбування волосся вдома допомагає зберегти час і гроші. Для тих, хто все-таки не вирішується фарбувати волосся де-небудь, окрім перукарні, є хороша новина: домашнє фарбування — це досить просто і швидко, і результати можуть бути надзвичайно чудовими.

Крок 1. Виберіть колір

При фарбуванні волосся в домашніх умовах краще відмовитися від сміливих експериментів з квітами — міняйте колір не більше, ніж на один або два відтінки. Перефарбовуватися з брюнетки в блондинку, або навпаки, настійно рекомендується тільки в перукарні.

Не орієнтуйтеся на колір волосся у моделі на упаковці. Читайте інформацію на задній стороні упаковки — вони дасть вам більш точне уявлення про те, яких результатів вам варто очікувати після фарбування.

Крок 2. Наведіть волосся в порядок

За два дні до фарбування зробіть глибоке кондиціонування волосся, щоб зміцнити їх. Це зволожить сухі та пошкоджені волосся, і допоможе їм краще абсорбувати фарбу. Нанесіть на волосся кондиціонер, обмотайте голову рушником і дайте кондиціонеру подіяти, як мінімум, протягом півгодини.

Мийте голову увечері перед тим днем, коли ви будете фарбувати волосся (не в той же день, тому що ви можете випадково подряпати нігтями шкіру голови, через що фарба викличе роздратування). Ще краще фарбувати брудні волосся — не миті протягом декількох днів. Це зменшить ймовірність пошкодження волосся.

Крок 3. Підготуйте ванну кімнату

Переконайтеся, що у ванній кімнаті є: гребінець з рідкими зубчиками, чотири великі шпильки, таймер (можна заміряти час за звичайними годинах, але таймер таки зручніше), вазелін (його потрібно буде нанести уздовж лінії росту волосся, щоб не забруднити шкіру) і стара футболка.

Крок 4. Читайте інструкцію

Ця рекомендація здається очевидною, але саме цей крок — найпростіший, і найбільш часто ігнорований. Витратьте трохи часу на те, щоб прочитати інструкцію до фарби для волосся перш, ніж використовувати її — не покладайтеся лише на картинки, схематично пояснюють вам, що потрібно робити. І ні в якому разі не забудьте надіти рукавички, які вкладені в упаковку.

Крок 5. Розділяй і володарюй

За допомогою гребінця з рідкими зубчиками розділіть волосся на чотири секції, зробивши два проділу — від чола до основи черепа і від вуха до вуха. Закріпіть шпильками три секції, залишивши вільної одну з передніх пасом. Нанесіть фарбу на цю пасмо, починаючи від коренів (можна робити це руками в рукавичках, або спеціальною кистю). Потім нанесіть фарбу на інші пасма.

Крок 6. Встановіть таймер

Коли ви нанесете фарбу на все волосся, встановіть таймер на той час, який зазначено на упаковці з фарбою. Більшість фарб розроблені таким чином, що після певного часу вони перестають фарбувати волосся, так що, якщо ви будете тримати фарбу довше необхідного, результат від цього не зміниться, а от якщо тривалість впливу фарби на волосся виявиться занадто короткою, результат може не виправдати очікування.

Крок 7. Змийте фарбу

Коли пройде належний час, змийте фарбу. Після цього обов’язково нанесіть на волосся кондиціонер — як правило, він є в упаковці з фарбою. Кондиціонер допомагає молекулам фарби міцніше укріпитися на волоссі, і розгладжує кутикули волосся (зовнішній шар волосся, який підводиться в процесі фарбування).

Зберігайте колір

Після фарбування волосся не забувайте користуватися спеціальними шампунями і кондиціонерами, які допомагають зберегти колір. Вони корисні не тільки для кольору, але і для здоров’я волосся взагалі, оскільки вони розраховані на волосся, які могли бути ослаблені або пошкоджені фарбою.

Не забувайте регулярно підфарбовувати волосся. Якщо ви хочете тільки зафарбувати коріння, не змінюючи колір, спочатку нанесіть фарбу тільки на корені, а за десять хвилин до закінчення терміну фарбування — на волосся по всій довжині.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.