Як ефективно прибрати живіт і зробити його плоским?

загрузка...

Фігура з великим животом виглядає непривабливо . Але зайві сантиметри на талії — це не тільки естетичний дефект, але і пряма загроза здоров’ю. Вже давно доведено, що жирові відкладення в області живота можуть бути по-справжньому небезпечні, тому до порад, як ефективно прибрати живіт, слід прислухатися заради власного здоров’я.

Чим так страшний жир на талії

Повні стегна і сідниці, товсті ноги і ожирілі плечі виглядають непривабливо, але не несуть прямої загрози здоров’ю. Інакше йде справа з вісцеральним, внутрішнім жиром. Цей різновид жиру відкладається не під шкірою, а безпосередньо в черевній порожнині, навколо внутрішніх органів: печінки, нирок, кишечника, підшлункової залози та інших. Вісцеральний жир накопичує гормони, які виробляються організмом, зменшує чутливість тканин людського організму до інсуліну і може таким чином призвести до діабету. Крім того, вісцеральний жир сам по собі виділяє деякі хімічні речовини, повільно отруюють організм, викликають інфаркти, інсульти та інші захворювання. Такі властивості вісцерального жиру роблять абдомінальне ожиріння, при якому жирові відкладення розташовуються переважно в області живота, особливо небезпечним.

Точно визначити відсоток вісцерального жиру в організмі самостійно неможливо, для цього потрібні спеціальні медичні обстеження. Але жінкам слід задуматися, якщо обсяг їх талії перевищує вісімдесят сантиметрів. У чоловіків, обхват талії яких більше, ніж дев’яносто сантиметрів, теж є підстави для тривоги. Цікаво, що ці значення не залежать від зросту і ваги.

Вихід є

На щастя, позбавитися від вісцерального жиру порівняно легко. Він згорає в першу чергу, раніше, ніж підшкірні жирові відкладення. Таким чином, досить обмежити калорійність раціону, щоб живіт став зменшуватися за рахунок внутрішнього жиру.

Лікарі-дієтологи не схвалюють різні модні суворі дієти, що пропонують позбутися за тиждень від десятка кілограмів. Безумовно, вольові жінки зможуть різко обмежити свій раціон і домогтися помітних результатів, але всі загублені кілограми неминуче повернуться, як тільки закінчиться дієта. Крім того, людський організм легко пристосовується до зменшення калорійності щоденного меню, зменшуючи витрати енергії. В результаті у людини може понизитися температура тіла, з’явитися млявість і сонливість, але зайві кілограми так і залишаться на животі та стегнах.

Розумні ж обмеження в харчуванні дозволяють скидати зайві кілограми, не погіршуючи при цьому якість життя. Відмова від напівфабрикатів, смаженої і жирної їжі, кондитерських виробів і фаст-фуду благотворно позначається на здоров’ї, надає додаткову енергію і сприяє схудненню. І разом із зайвими кілограмами йде небезпечний вісцеральний жир.

Обмежуючи себе в харчуванні, в якийсь момент жінка помічає, що вага перестає зменшуватися. Це значить, що прийшов час збільшити енергоспоживання організму і зайнятися спортом. Швидка ходьба, плавання, біг і аеробіка сприяють схудненню, а силові вправи на м’язи преса дозволяють знайти струнку талію і підтягнутий плоский живіт.

Різні види масажу неефективні при позбавленні від внутрішнього жиру, але вельми успішно допомагають боротися з жиром підшкірним, покращуючи кровообіг і прискорюючи процес схуднення. Крім того, масаж допомагає швидше вивести з організму токсини, що неминуче виникають в процесі схуднення.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.