Як доставити чоловікові задоволення?

Секс — це невід’ємна частина життя дорослої людини. Важко переоцінити важливість статевої поведінки для кожного з нас. Ця потреба, яка вимагає свого задоволення особливо ревно. Давайте поговоримо про те, як можна зробити приємність своєму чоловікові в ліжку. Унікальність даної статті полягає в тому, що автором оной є представник сильної статі. Роздуми з перших вуст можуть наштовхнути яку дівчину на нові ідеї та знахідки. Отже:

Як зробити приємність чоловікові?

Якщо ви вважаєте, що будь-який чоловік бачить своє сексуальне задоволення лише при взаємодії зі своїм статевим членом, тоді ви вузько дивіться на речі. Секс — це не тільки вплив на особливо чутливі ділянки тіла людини, але це також і серйозне емоційне подія. На жаль, багато чоловіків і багато жінок недооцінюють важливість емоційного фактора сексу. Часто, сексуальні стосунки зводяться тільки до того, щоб досягти фіналу, тобто оргазму. Ну а сам процес досягнення, чомусь залишається поза увагою. Секс прекрасний у кожному своєму моменті, тому не можна розтрачувати ні хвилини цього заняття.

Отже. Перше правило: приділіть увагу своєму чоловікові на протязі всього процесу статевого акту — від прелюдії до оргазму.

У свідомості чоловіки (звичайного чоловіка без психічних і психологічних патологій) жінки за замовчуванням прекрасні і гарні. Жінкам не потрібно робити нічого особливого в процесі статевого акту. У зв’язку з цим, хороша стратегія поведінки жінки, яка прагнути порадувати не тільки себе, але і свого партнера — це стратегія отримання максимального задоволення від сексуального акту. Ось, як доставити чоловікові задоволення в ліжку. Якщо ви зможете повністю розслабитися і віддати себе почуттям і відчуттям, тоді ви отримаєте ні з чим незрівняне задоволення. Мислення чоловіки під час сексу, як правило, працює в логіко-раціональної сфері, тобто він може думати про секс, а не відчувати його. Це пояснюється тим, що відчуття чоловіків і жінок під час статевого акту розрізняються. Як правило, жінки отримують набагато більше сильних відчуттів, ніж чоловік. Це правило поширюється як на сам статевий акт, так і на період оргазму. Чоловік відчуває найсильніші відчуття тільки лише в момент оргазму. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що чоловік намагається отримати позитивну оцінку своєї партнерки під час сексу, так як це звільняє його розум від думок і дає свободу відчуттів. Позитивна оцінка може бути викликана лише вашим реальним поведінкою, яке показує ваше задоволення. Мова ні в якому разі не йде про симуляції. Якщо ви не відчуваєте нічого, не потрібно нічого показувати. Ну а якщо відчуваєте, то це буде видно й так.

Ось друге правило: будьте розкуті і отримуйте задоволення від сексуального взаємодії з вашим партнером. Ось, як доставити максимум задоволення чоловікові.

Два попередніх правила, швидше, відображають концепцію думок і відчуттів під час сексу. Давайте тепер поговоримо побільше про практичні прийоми, які можуть доставити задоволення вашому чоловікові. Оформимо це у вигляді списку.

  • Красиві пози і розташування жіночого тіла. Що віднесемо сюди? Розтягнуті позиції, широко розставлені ноги, красиві вигини, витягнуті шкарпетки ніг. Все це привертає увагу чоловіки і підкреслює вашу жіночність, що є дуже сильним стимулом сексуального збудження чоловіки.
  • Дотики. В даному випадку необхідно проводити свого роду дослідження. Спробуйте дізнатися під час занять любов’ю про ваш чоловікові побільше. Дайте відповідь на такі питання. Які дотику він любить? Жорсткі і сильні? Або ніжні і ласкаві? Може бути він не хоче, щоб ви його чіпали? Дотики до яких ділянках тіла збуджують його найбільше? Головне не боятися експериментувати і відчувати свого чоловіка.
  • Ну і звичайно ж будь-які ласки і дотику до статевого члена змусять чоловіка витати в хмарах. Не варто приділяти увагу тільки однієї якої-небудь частини, потрібно знову ж таки експериментувати. Ось, як принести задоволення чоловікові.
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.