Як доставити чоловікові задоволення? — Досягнення гармонії між інь і янь

Коли закривається двері спальні, обидва партнери відчувають хвилювання і трохи нервують, незалежно від того, скільки часу тривають їхні стосунки — кілька днів або роки. Близькість з людиною, яка вам небайдужий, емоційне і фізичне єднання з ним, розділене на двох сексуальне задоволення — невід’ємна частина будь-яких відносин, тому не дивно, що багато жінок нервують і побоюються «зробити щось не так». Якщо вас цікавить, як зробити вашого чоловіка щасливим в ліжку, скористайтеся цими нескладними порадами, і пристрасть у ваших стосунках ніколи не згасне.

Зрозумійте, що немає «правильних» і «неправильних» способів доставляти задоволення один одному

У кіно достатньо закрити штори, запалити десяток свічок, включити розслаблюючу музику, розпустити волосся — і романтична атмосфера створена, герої готові до активних дій. У реальному житті все відбувається трохи інакше. Шлях до задоволення не завжди простий і чистий. У реальності секс може бути брудним, заплутаним, безглуздим і незрозумілим. Іноді секс просто смішний. Розпущене волосся заплутуються і чіпляються за що попало, ноги судомить, в самий невідповідний момент у двері стукають діти або ви раптово чхаєте. Секс не повинен бути ідеальним, щоб отримати від нього задоволення. Навчитеся не звертати уваги на те, що відволікає вас від головного — вашого партнера. Всі неприємні і безглузді моменти швидко забудуться, а спогади про пережите задоволенні залишаться.

Не залишайте почуття гумору за межами спальні

Ви і ваш партнер оголені й робите безглузді рухи тіла. Корисно час від часу бачити себе з боку і ставитися до цих подій з гумором. Сміх розкріпачує, а загальний сміх зближує, як ніщо інше. Більш того, сексологи стверджують, що сміх збуджує, адже це прояв довіри — ми ніколи не буваємо так уразливі, як в ліжку з кимось. Доброзичливий сміх (а не сарказм і зла іронія) може згладити незручність, якщо щось не виходить. Головне, щоб об’єктом сміху не був ваш чоловік. Легке поддразніваніе дуже сексуально, чого не можна сказати про відкрите знущання і знущанні.

Не бійтеся проявити фантазію

Ні, не потрібно загортатися в харчову плівку і вітати вашого чоловіка на колінах з трояндою в зубах (якщо це збуджує вас і вашого партнера і доставляє вам обом задоволення, вперед!). Але ви можете вийти за рамки стандартної програми — секс раз на тиждень при вимкненому світлі, місіонерська поза — і вдихнути нове життя у ваші стосунки. Раніше особливо сміливі жінки потай пробиралися в секс-шопи, щоб знайти еротичні іграшки, але ці дні в минулому. Сьогодні до послуг жінки тисячі спеціалізованих сайтів, на яких можна замовити інтимні іграшки на будь-який смак. Еротичне нижню білизну — це кліше, але на те є причини. Багато чоловіків знаходять жінку в панчохах і підв’язках неймовірно сексуальною. Якщо ваш чоловік з їх числа, чому б не доставити йому (і собі) задоволення. Те ж саме можна сказати і про іграшки для дорослих: якщо ви ніколи не розглядали можливість використання таких іграшок, задумайтеся про покупку чогось особливого, що доставило б задоволення вашому партнеру. Не варто обмежувати фантазію використанням сексуальної білизни або іграшок. Ви можете пограти на роздягання, влаштувати стриптиз, разом подивитися еротичний фільм або почитати еротичне оповідання вголос. Еротичні розповіді, в яких акцент робиться на розвиток любовних відносин між головними героями, призначені в основному для жіночої аудиторії, але вони можуть зацікавити і чоловіка. Крім того, вподобану сцену можна потім розіграти … Так що дайте волю фантазії і будьте відкриті для нових вражень. Спробуйте що-небудь нове — не можна дізнатися, чи сподобається вам щось, не спробувавши.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.