Як доглядати за орхідеями фаленопсис?

Одним з популярних кімнатних рослин є орхідея фаленопсис. Вона шалено красива, і вам не складе особливих клопотів доглядати за нею.

Поради флористів, як доглядати за орхідеями фаленопсис

  • Температурний режим. Все залежить від пори року. Влітку орхідеям фаленопсис краще створювати температуру повітря +20-25 градусів, а взимку — +16-18 градусів. Хочете, щоб орхідея зацвіла? Для цього рекомендують стежити, щоб між днем і вночі існувала різниця температур в 3-5 градусів. А взагалі орхідеї фаленопсис добре адаптуються до умов утримання.
  • Освітлення. Довжина світлового дня для орхідеї фаленопсис повинна становити не менше 14 годин. Оптимально ставити квітку на західне або східне вікно, але можна помістити його і в глибині кімнати під спеціальної лампи для рослин або під люмінесцентної лампою білого світла. Забезпечте в осінньо-зимовий період підсвічування улюбленої орхідеї.
  • Полив. Здійснюйте його двома способами: з лійки або шляхом занурення горщика в тазик з водою. Температура води повинна бути рівною температурі повітря. Обприскування листя проводите щодня 3-5 разів на добу, особливо взимку.
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Домашнє господарство. Додайте в закладки постійне посилання.