Як дізнатися заборгованість по податках?

Як відомо, в нашому суспільстві податки повинні платити всі. Це обов’язкові грошові платежі або збори з юридичних і фізичних осіб, що стягуються державою.

Але ми люди, і розуміємо, що за всім устежити неможливо. Щось забули сплатити, десь квитанцію втратили, про щось взагалі не знали. А незнання законів не звільняє людину від відповідальності.

Скільки я повинен державі

Тепер з розвитком інтернету і нашого суспільства все стало набагато простіше. Як дізнатися заборгованість з податків? Щоб знайти інформацію про свої борги по податках, не обов’язково бігти в інший кінець міста до податкової служби, не доведеться стояти в чергах, заради отримання виписки, розмовляти з оператором і пояснювати свою проблему. Всі ці маніпуляції замінюються онлайн сервісом! Заходьте на сайт, забиваєте свої дані і вуаля: перед вами список того, що ви повинні рідній державі. Зараз ми вас всьому навчимо за допомогою докладною інструкцією …

Як дізнатися заборгованість по податках через інтернет

 • Заходьте за посиланням: ФССП.
 • Ви потрапили на сайт Федеральної служби судових приставів.
 • Зліва бачите вертикальне меню, наводите на «інформаційні системи».
 • У спливаючому вікні натискаєте на «банк даних виконавчих проваджень». Саме тут можна дізнатися інформацію про боржників, як про фізичні, так і про юридичних осіб.
 • Опускаємося трохи нижче і бачимо три вкладки: по физ.лицам (окрема людина), по юр.особам (організація) і за номером ІП (індивідуальний підприємець). Вибираємо потрібне.
 • У територіальному органі вибираємо регіон реєстрації (наприклад, за паспортом ви зареєстровані в республіці Карелія).
 • Вбиваємо ПІБ для фіз.особи або назва компанії для юр.особи.
 • Щоб скоротити список однофамільців і тезок, можете у відповідному рядку вказати дату народження у вигляді: «день.місяць.рік». Це необов’язково.
 • Потім система попросить Вас ввести капчу (код з картинки), щоб упевнитися в тому, що ви реальна людина, а не комп’ютер.
 • Перед вами з’явиться або список заборгованості по податках у вигляді таблиці, або відповідь: «по вашому запиту нічого не знайдено». Останній означає, що боргів перед державою у вас немає. Транспортний податок: як дізнатися заборгованість? Точно також. Якщо борг є, він буде вказано тут. Тут же і борги по комунальним платежам, і по кредиту, і по всьому іншому, що пройшло через суд.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Держава. Додайте в закладки постійне посилання.