Як дізнатися відвідуваність сайту?

Відвідуваність сайту — дуже важливий показник, що впливає на успішність, а, отже, монетизацію Вашого проекту. Сьогодні розповімо, як дізнатися відвідуваність сайту.

Відстежуємо відвідуваність сайту

Для того, щоб дізнатися відвідуваність сайту, можна скористатися різними лічильниками відвідуваності. Ними, наприклад, є Яндекс Метрика, Google Analytics і Liveinternet. Це найпоширеніший спосіб дізнатися статистику сайту і проаналізувати її. Вам буде необхідно встановити коди лічильника на всі сторінки свого сайту. Розповімо трохи докладніше про ці три лічильниках. Google Analytics є повноцінним постійно досконалішим способом аналізу відвідуваності вашого сайту. Він безкоштовний, але досить складний. Liveinternet є полярним в рунеті способом підрахунку статистики, він підходить для тих, кому потрібна проста відвідуваність без особливого аналізу. Яндекс Метрика також, як і Liveinternet, дозволяє проводити аналіз того, чи досягли ви поставлених для сайту цілей, а не тільки показує статистику.

Також існують рейтинги сайтів по відвідуваності, що практично одне і те ж, що і лічильники відвідуваності. До них можна віднести Hotlog, Spylog, Rambler Top100 і Mail.ru. Зазначені ресурси також мають деякі особливості, наприклад, якщо ви видалите код відвідуваності Rambler зі своєї сторінки, то ви більше не будете з’являтися в рейтингу даного ресурсу. А Mail.ru надає в якості візуального відображення вашої відвідуваності графік, що зручно.

Є ще такий спосіб, як перегляд серверної статистики відвідуваності. Таку послугу для вашого сайту нададуть хостинги. В цьому випадку статистику буде доступна тільки вам, потенційні рекламодавці не зможуть побачити цю інформацію. Також можна скористатися спеціальними системами управління контентом сайту, так званими CMS. Але в цьому випадку, знову ж інформація про відвідування не буде загальнодоступною і не може використовуватися для презентації вашого сайту перед потенційними рекламодавцями.

Як дізнатися відвідуваність чужого сайту

Для того, щоб досягти цієї мети, необхідно скористатися такими ресурсами як рейтинг Alexa Rank або сервіс Pingis. Перший підійде для сайтів з закритою статистикою, але покаже він її приблизно, якщо мова йде про ресурс рунета.

Тепер ви обізнані про те, як дізнатися статистику відвідуваності сайту.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.