Як дізнатися свій ІПН?

ІПН — це індивідуальний номер платника податків. По суті це — цифровий код, який впорядковує платників податків. Наявність свідоцтва ІПН говорить про те, що дана людина або фізична особа поставлено на облік в податковому органі на території РФ.

Цей документ являє собою аркуш формату А4, на якому зазначено прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи, дата і місце його народження, а також сам номер ІПН. Номер являє собою послідовність з 12 арабських цифр. Перші дві цифри — це код суб’єкта РФ, наступні дві цифри — номер місцевої податкової інспекції, потім шість цифр — номер платника податків і дві останні цифри потрібні для контролю.

Отже, як дізнатися свій ІПН

Для того щоб дізнатися свій індивідуальний номер платника податків, спочатку потрібно отримати свідоцтво ІПН. Для цього вам слід звернутися в податкову інспекцію за місцем проживання. Там вам потрібно буде заповнити заяву встановленої форми та надати свій паспорт та його копію. Потім, ви просто з’явитеся в зазначену дату та отримайте цей документ.

Як дізнатися ІПН через інтернет

Якщо ви хочете дізнатися свій ІПН через Інтернет, то перейдіть за посиланням ФНС РФ на офіційний сайт федеральної податкової служби. Наступним кроком буде заповнення всіх полів, позначених червоною зірочкою. А саме, вам потрібно ввести свої прізвище, ім’я, по батькові, вказати дату та місце народження, вибрати тип документа засвідчує особу, ввести його серію, номер і дату видачі. Для того щоб підтвердити, що дану операцію виконує людина, а не хакерська програма, вас попросять ввести код з картинки. Введіть його і натисніть кнопку «Відправити запит». Готово! Перед вам висвітився ваш ІПН.

Ось так просто, і без зайвих витрат часу тепер можна уточнити свій ІПН не виходячи з дому. Сподіваємося, ви отримали вичерпну відповідь на питання, як дізнатися свій номер ІПН.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Держава. Додайте в закладки постійне посилання.