Як дізнатися стать дитини на ранньому терміні?

Швидше дізнатися, хто народиться, хлопчик чи дівчинка, хочуть всі майбутні батьки. Дізнатися стать малюка можна за допомогою УЗД (ультразвукового дослідження), але таке дослідження покаже статеву приналежність дитини тільки після довгих 20 тижнів вагітності. А вгадати хочеться, як тільки батьки дізналися про вагітність.

Як дізнатися стать дитини на ранньому терміні? Теорія черговості

Існує теорія про те, хто народився першим у родині. Якщо майбутній тато був першою дитиною в своїй сім’ї, а майбутня мама — другим, то швидше за все їх першою дитиною буде мальчік.І навпаки. Але ця теорія діє тільки при такому збігу і тільки при народженні першої дитини, в інших випадках вона невірна.

Народні прикмети

 • якщо живіт у мами росте вперед — буде хлопчик;
 • якщо живіт рівномірно зростає вперед і з боків — народиться дівчинка;
 • якщо жінка сильно гладшає і погано виглядає, у неї починають випадати волосся і жірнеть шкіра, то вона носить дівчинку;
 • якщо гарнішає на очах, народиться хлопчик.
 • За смаком

  Дехто намагається визначити стать майбутнього малюка з того, що вважає за краще їсти під час вагітності мама. Якщо вагітна їсть, не перестаючи, солодке, то у неї буде дівчинка, якщо вона віддала свою перевагу солоним огіркам і м’яса, то точно народиться хлопчик. (А хто ж народиться у тих, хто їсть і те й інше?)

  Полунаучная визначення статі

  Якщо ви зачали дитину в той період відносин, коли часто і активно займалися сексом, то народиться хлопчик. Якщо майбутній батько до моменту зачаття мав перерву, то чекайте дівчинку. Точно так само всім відомо: народилася дівчинка — ювелірна робота тата, народився хлопчик — тато був голодний і втомлений. Цю теорію можна науково пояснити: найактивніші сперматозоїди живуть недовго, а у чоловіка, що має стриманість, велика концентрація ледачих, але живучих сперматозоїдів, так званих «жіночих».

  Формула

  По цій формулі можна обчислити стать дитини і до моменту зачаття і на ранніх термінах вагітності, а так же звіритися, якщо у вас вже є діти: 49-х +1 + y +3. Підставте число X (вік майбутнього тата) і число Y (місяць зачаття). Порахуйте результат. Якщо вийшло парне число, буде син, якщо непарне — дочка!

  Якого б статі не народився ваш дитина, бажаю вам здоров’я, любові та взаєморозуміння.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.