Як дізнатися розмір кільця?

загрузка...

Кожен з нас стикався з питанням, як дізнатися розмір кільця. Причиною його виникнення може бути бажання зробити приємне своїй мамі або сестрі. А може Ви вирішили порадувати себе кохану і купити модний аксесуар? Частою причиною є заручини, коли перед молодою людиною постає питання — як дізнатися розмір кільця дівчини. Як би там не було, існує ряд методів, за допомогою яких Ви легко і швидко дізнаєтеся розмір пальця під кільце!

Які існують методи визначення розміру кільця

 • попросити допомоги у продавця-консультанта в ювелірному магазині / відділі
 • скористатися ниткою або тасьмою
 • За допомогою нитки визначити діаметр пальця, на якому Ви будете носити кільце. Прикласти отриману смужку до контрольної лінійці для кілець (її легко можна знайти в Інтернет). Визначити свій розмір!

  Як дізнатися розмір пальця? Кільця важко підбирати не знаючи цей параметр. Ви хочете зробити подарунок дівчині, але не знаєте якого розміру купувати бажаний аксесуар. Достатньо взяти одне з її кілець і прикласти його до спеціальної таблиці розміру кілець (її можна знайти в Інтернет і роздрукувати, або запитати у консультантів в ювелірному магазині). Ще Вам на допомогу може прийти подруга Вашої дівчини. Хто як не вона знає всі таємниці?!

  Якщо Ви збираєтеся купувати кільце собі, то не забувайте про наступні правила:

 • не вибирайте прикраса у спекотну або холодну погоду
 • не пийте занадто багато рідини в день або напередодні примірки
 • Через занадто високих чи низьких температур, а також надмірного вживання напоїв, розмір пальця змінюється, і визначити реальний охоплення кільця складно.

  Тепер Ви готові до нових придбань!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Побутові поради. Додайте в закладки постійне посилання.