Як дізнатися, чи любить хлопець?

«Любить … не любить …» — скільки дівочих зітхань чула ромашка. Скільки безсонних ночей проведено в сльозах і терзаннях в пошуках відповіді на запитання, чи любить мене хлопець … Бажання любити і бути коханою — це мрія кожної дівчини. Чому не завжди є впевненість у взаємних почуттях? Чому сумніви не дають спокою, затьмарюючи стосунки?

Найчастіше так відбувається через нестачу розуміння жінками чоловічої психології. Що вже говорити про недосвідчених юних панянках. Але якщо хоч трохи відкрити завісу в пізнанні психології чоловіків, то все менше виникало б питання, чи любить тебе твій хлопець чи ні? Грає він чи просто проявляє якусь симпатію, яку ти помилково сприймаєш за любов … Важливо розуміти, що чоловік і жінка дивляться на відносини абсолютно по-різному. Так влаштований їхній мозок. У них різне світовідчуття і логіка.

Наприклад, для більшості жінок чоловік, з яким вони хотіли б мати секс, перш за все подобається як людина, яку вони розглядають як потенційного супутника життя. У чоловіків все по-іншому, вони більш полігамні: вони можуть любити одну жінку, займатися сексом з іншими, не сприймаючи це як зраду. Хоча в цьому питанні немає шаблонів. Всі чоловіки різні. Але є кілька вірних способів, як перевірити чи любить хлопець чи ні.

 • Для початку ти повинна чесно відповісти сама собі на питання: чи цікава ти йому? Чи цікавиться він подіями з твого життя? Чи цікаво йому твоя думка? Чи цікаво йому, чим ти займаєшся або про що мрієш? Або ж він зазвичай розповідає тільки про себе. Якщо це так, то це поганий знак. Або ти йому не цікава або він страждає комплексом нарцисизму. У будь-якому випадку шансів немає, так як в серце самозакоханого людини зазвичай не знаходиться місця ще для когось.
 • Прагне він проводити з тобою якомога більше часу? Це один з найбільш дієвих способів, як зрозуміти чи любить хлопець. Адже закоханий по вуха чоловік наполегливо буде шукати можливість бути поруч з коханою, спілкуватися з нею, ділитися враженнями і переживаннями. Любов надихає його на найхимерніші і ризиковані вчинки, вона спонукає його присвячувати вірші коханої. Якщо ж ти помічаєш, що він постійно шукає якісь безглузді відмазки, мляво відповідає на дзвінки, замкнутий, грубий або ж надмірно ввічливий — краще його залишити в спокої. Навряд чи це любов. Як би ти не любила його, не треба нав’язувати свої почуття. Немає нічого гірше, якщо людина буде підтримувати відносини з тобою через жалості.
 • Чи відноситься він до тебе з повагою або постійно наполягає на сексі? Важливо зрозуміти що саме тягне його до тебе — звичайна пристрасть чи все ж це любов. Як дізнатися, чи любить хлопець чи це просто статевий потяг? Відповідай на це питання нескладно: якщо він перш за все цінує тебе як особистість, йому подобається з тобою проводити час і без сексу — це не просто потяг. Якщо ж всі його зусилля спрямовані на те, щоб якомога швидше затягнути тебе у ліжко і його більше нічого не цікавить, то тут варто задуматися. Немає нічого поганого в бажанні сексу, але якщо воно єдино можливе, то любові тут немає. Тільки фізіологія. Прояви кохання завжди зворушливі і невульгарна — ніжні дотики, поцілунки, трепетне ставлення, коли в буквальному сенсі він готовий здувати з тебе пилинки.
 • Чи готовий він чимось жертвувати заради тебе? Це дуже важливий аргумент. Любов завжди жертвенна. Любов — саме вище почуття. Людина готова пожертвувати навіть життям заради тих, кого по-справжньому любить. Але й не варто очікувати якихось невиправданих жертв від молодої людини. Тут важливо лише визначити для себе самої, чи є у нього готовність віддавати себе, свій час, свої ресурси, все те, чим дорожить. Обіцяти зірку з неба всі вміють, але відмовитися від перегляду улюбленого матчу заради прогулянки може не всякий.
 • Не соромиться він тебе в присутності своїх друзів? Як не дивно, це теж важливий знак. Якщо наодинці з тобою він милий і ласкавий, каже слова кохання. а в компанії веде себе відчужено, з насмішкою або навіть глузливо — в такому випадку варто посумніватися в щирості його почуттів. В такій справі важливі не слова, а вчинки і відношення. Не треба боятися задавати собі питання, чи той це чоловік, який гідний твоєї любові, навіть якщо закохана по вуха. Закоханість — це якесь зачарування, воно часто буває оманливим. Любов же — це зріле сильне почуття, коли ти любиш людину за те, ким він є, а не за те, ким ти його собі уявляєш.
 • Кохайте і будьте коханими!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.