Як дізнатися, чи любить дівчина?

Молоді люди, у яких є улюблені, часто задаються питанням: чи любить мене дівчина? Або їй рухають якісь інші інтереси? Наприклад, матеріальне забезпечення, бажання вийти за чоловік, за кого — не важливо, чи просто бажання мати хлопця, щоб не відставати від інших. Розібратися в цьому питанні і визначити щирі почуття не так-то легко — адже всі люди різні, тому можуть висловлювати свої почуття абсолютно по-різному. Але ми все таки постараємося допомогти молодим людям про відповісти на їх животрепетне питання: як визначити, чи любить дівчина?

Як дізнатися, чи любить дівчина? Керівництво для хлопців

Намагайтеся неупереджено поспостерігати за поведінкою коханої. Зробіть це відсторонено, як спостерігач, а не як шалено закоханий юнак. Слідкуйте за її невербальними сигналами, мовою, тоном голосу і поведінкою взагалі. Ось ознаки, за якими можна зрозуміти, чи любить дівчина вас.

 • Веде себе з вами по-іншому. Це видно неозброєним поглядом. Якщо поведінки дівчини у вашому суспільстві відрізняється від звичного, значить вона до вас небайдужа. Наприклад, вона може бути більш уважною до ваших слів, багато посміхається сміється вашим жартам, дивиться в очі і подає інші не вербальні сигнали — таким чином, вона виділяє вас з усіх інших оточуючих її людей.
 • Невербальні сигнали: їх багато і вони явно сигналізують про вашу значущості для даної дівчини
 • Довгий погляд. Якщо дівчина постійно дивиться вам в очі, значить, ви їй симпатичні. Особливо це помітно, якщо дама знаходитися в іншій компанії, але погляд її час від часу зупиняється на вас. Поспостерігайте!
 • Положення тіла. Якщо ви знаходитесь в компанії, зверніть увагу, в який бік спрямовані шкарпетки взуття, коліна, поворот голови дівчини. В ваш бік? Прекрасно! Значить у вас є всі шанси на успіх!
 • Хвилювання. Під час розмови з вами, її голос міняється, вона весь час поправляє одяг, волосся, червоніє, смикає прикраси? Це може свідчити про те, що дівчина закохана в вас. Хоча, це може говорити про її внутрішньої скутості.
 • Сміється. Вона багато і щиро посміхається і сміється, закинувши голову. Явна ознака симпатії до вас.
 • Розширені зіниці свідчать і зацікавленості вами, вони також роблять очі більш виразними, а дівчину — більш привабливою.
 • завжди рада зустрічі з вами. Закохана дівчина завжди горить бажанням проводити час з коханою. Неважливо, чи буде це просто прогулянка по парку чи похід в дорогий ресторан. Якщо ж вона вибирає, куди піти, і щоб ви обов’язково оплатили її відпочинок, значить їй потрібні від вас тільки гроші. Так само в компанії, дівчина шукає вашого суспільства. Якщо ви переміщується, наприклад, в іншу кімнату, дівчина, швидше за все, піде за вами.
 • Якщо у вас вже склалися відносини, спостерігайте за поведінкою коханої. Не обмежує чи вона сильно вашу свободу? Якщо вона починає «ліпити» з вас чоловіка своєї мрії, то не любить і не приймає вашу особистість. Природно, відносини вимагають певних жертв, але в кожного є свої інтереси, бажання, прагнення. Словом, якщо вона активно намагається вас переробити, то їй потрібні не ви самі — ви лише матеріал.
 • Багато хто вважає хорошим способом перевірити істинне ставлення, напоївши дівчину. Якщо вона різко змінила поведінку, стала докоряти вас, пред’являти претензії вести себе агресивно, тоді, можливо, в звичайному житті вона просто носить маску.
 • Тепер ви знаєте, як перевірити, чи любить дівчина. Удачи в любові!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.