Як читати чужі повідомлення Вконтакте?

У соціальній мережі Вконтакте користувачі можуть призначати приватність для різних областей своєї персональної сторінки або вибирати конкретних друзів зі списку, які не зможуть переглядати будь-які з їхніх даних. Розділ з особистими повідомленнями є приватним і видно лише господареві аккаунта апріорі. Тобто читати чужі повідомлення вконтакте неможливо, це не передбачено правилами і настройками соціальної мережі.

Робимо логічний висновок, що перегляд чужих повідомлень вконтакте можливий лише тоді, коли Ви знаєте e-mail та пароль певного користувача і можете зайти за нього в соціальну мережу. А можливість дізнатися e-mail та пароль людини існує!

Як читати чужі повідомлення Вконтакте

 • Ви повинні так акуратно встановити людині на комп’ютер програму клавіатурний шпигун (key logger), щоб він цього не помітив. Така програма буде надсилати повідомлення на вказаний e-mail про те, що вводив на клавіатурі ця людина.
 • Інший варіант простіше — запросіть цікавить вас людини до себе додому. У Вас на комп’ютері вже повинен бути встановлений клавіатурний шпигун. Тепер Вам необхідно зробити так, щоб людина авторизуватися в контакті з Вашого комп’ютера.
 • Ці два способи гарантують Вам можливість читати чужі повідомлення вконтакте безкоштовно. Розберемося в них детальніше …

  Перегляд чужих повідомлень вконтакте за допомогою клавіатурного шпигуна

  Клавіатурний шпигун або кейлоггер є програмним забезпеченням, яке реєструє будь натискання клавіші на клавіатурі комп’ютера, де він встановлений. За допомогою нього будуть зафіксовані натискання клавіш клавіатури, мишки і дата з часом.

  Пам’ятайте, що коли Ви будете встановлювати кейлоггер на чужому комп’ютері без його відома, це буде вважатися несанкціонованим застосуванням програми.

  Клавіатурний шпигун дозволяє читати чужі повідомлення «Вконтакте». Для початку встановіть безкоштовну та просту в управлінні програму, завантажити програму можна тут: Keylogger.zip (567 Кб). Після установки програма автоматично запускається. Вам залишається поставити галочки на:

 • «Start program in hidden mode …», щоб цей клавіатурний шпигун був прихований від користувача.
 • «Hide at start menu», щоб іконки програми теж були приховані.
 • «Web navigation record …», щоб стежити за відвідуваними сайтами.
 • Після всього цього натисніть на «Apply & Spy» і дайте відповідь «yes». Тепер значки програми заховані. Щоб подивитися результат роботи програми, натискаєте Ctrl + Shift + Alt + U, і програма розгортається з прихованого режиму.

  Щоб читати чужі повідомлення Вконтакте, дізнаємося пароль … Вибираємо дату і натискаємо на «Keystrokes & Clipboard». Відкривається блокнот, в якому шукаємо (Ctrl + F) сайт vkontakte.ru або ім’я користувача. Там же Ви побачите пароль!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.