Як чистити замшу?

Необхідно стежити за своїми речами, щоб вони прослужили максимально довго. Сьогодні, дорогий читач, ми поговоримо про замші і про догляд за цим матеріалом. Отже:

Як чистити замшу:

Головна проблема при використанні замшевої одягу — це те, що через деякий час замша починає блищати. Зазвичай колишній товарний вигляд можна повернути сумішшю теплого молока й соди. Одну чайну ложку соди потрібно розвести в склянці теплого молока. Цією сумішшю необхідно протерти замшу.

Інший метод чистки — це суміш 1,4 склянки нашатирного спирту і пів склянки води. Не потрібно протирати всю річ. Тільки лише залисніли ділянки необхідно протерти тампоном, змоченим в суміші нашатирного спирту і води. Після того, як ви обробили ділянки сумішшю, потрібно обмити їх водою. І ще один крок — обмити оцтовим розчином (одна есенція на літр води).

Що потрібно робити, щоб замша не залисніли завчасно? Іноді необхідно протирати замшу шматочками тканини з гумою чи грубої губкою. Якщо ви потрапили під дощ, то обов’язково видаляйте брудні плями з тканини. Якщо залисніли згини на одязі, то зазвичай їх приводять в життя за допомогою дрібної наждачного паперу.

Як прати і чистити замшу? Натуральну замшу необхідно прати у теплому розчині. Можете підігнути тканину тільки внизу речі і на її рукавах. Періть швидко. Річ не повинна сильно намокнути. Не слід терти або викручувати замшеве тканину. Дрібні деталі, такі як рукава або комір, можна потерти м’якою губкою або почистити щіткою. Сушка замшевих виробів здійснюється на вішалці при кімнатній температурі або на вулиці. Ні в якому разі не сушіть замшу у опалювальних приладів. Гладити замшу слід з вивороту через суху шовкову тканину. Температура праски мінімальна. Після того, як погладили обов’язково почистіть замшу щіткою.

Як чистити замшеве взуття? Взуття потрібно потримати під паром, після чого почистити спеціальною щіткою. Якщо ваша замшеве взуття дуже брудна, то її необхідно почистити в мильній воді і додати в воду кілька крапель нашатирного спирту. Після чищення взуття потрібно обробити водовідштовхувальним захистом. До речі, якщо ви хочете почистити чорну замшеве взуття, тоді вам допоможуть стрічки від старих друкарських машинок. Якщо ви бачите жирові плями на взутті, тоді їх потрібно обробити бензином або посипати тальком. Через деякий час тальк потрібно видалити використовуючи дротяну щітку. Якщо ваша взуття з коричневої замші, тоді її потрібно чистити за допомогою щітки, змоченою в кавовій гущі. Після мокрого чищення замші почистіть вашу взуття сухою щіткою.

Що робити з плямами від вогкості на замшевого взуття? Так як порятунок від таких важких плям представляється нелегким завданням, то не рекомендується носити замшеве взуття в сиру погоду. Якщо ви все таки потрапили під дощ, тоді по приходу додому необхідно набити папір у взуття і почистити щіткою. Якщо після сушки плями все таки залишилися, тоді необхідно промити їх теплою водою з милом. Є ще один спосіб позбавлення від плям. Після сушіння почистіть взуття спеціальною щіткою, розправляються ворс. Це можуть бути дротові або гумові щітки. Головне завдання — це розпрямлення ворсу. Щоб він розправився ще краще, можна потримати взуття над парою. Наприклад, над чайником або каструлею. Місця, які сильно заносилися можете протерти ватою, змоченою в нашатирному спирті, і потерти гумкою для чорнила.

Улюблені і в той же час дорогі речі вимагають хорошого догляду. Але іноді так лінь займатися чищенням одягу, що просто руки опускаються. Існують організації, які зроблять цю роботу за вас. Не безкоштовно, звичайно. У хімчистку ви можете здати як замшеве річ, так і будь-яку іншу. Якщо ж ви не довіряєте хімчистці, то наведені вище рекомендації дозволять почистити замшу самостійно.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Побутові поради. Додайте в закладки постійне посилання.