Як чистити замшеве взуття?

v Відео — «Як чистити замшеве взуття»

Кожен раз коли ми заходимо в магазин взуття, в очі кидаються замшеві чобітки, туфлі. Справедливо зазначити, що виглядають вони дуже ефектно і красиво. Але як складно зважитися їх придбати, адже зберегти їх первинний вигляд складно без правильного догляду та чистки.

Як правильно чистити замшеве взуття

Дійсно, замшеве взуття легко стає брудною, особливо в сльоту. А якщо не дотримуватися правил догляду за нею, то вона відразу втрачає свою красу і акуратність.

Велюр, нубук і замшеве взуття правильно чистити тільки в сухому вигляді. Щоб видалити бруд і пил з сухою замшевого взуття, знадобиться спеціальний ластик, який дозволяє ворсистою шкірі ставати знову шорсткою. Крім того можна придбати особливу щітку для замшевого взуття. Вона представляє із себе з одного боку металевий ворс для розчісування залисніли області, а з іншого — гумові «пальчики» для чищення.

Як чистити замшеве взуття — швидка допомога

Але що робити, якщо ви вже упустили момент, і потрібні термінові заходи? В такому випадку радять потримати замшеве взуття над парою, щоб вона краще очищалася. Якщо бруду дійсно багато, то розведіть в мильній воді кілька крапель нашатирного спирту. Очистіть замшеве взуття, а потім обов’язково обробіть її водовідштовхувальним засобом.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Побутові поради. Додайте в закладки постійне посилання.