Як чистити уггі?

Популярні чобітки «Уггі» дуже зручні і стильні. Але щоб їх краса не пропадала, щоб зберегти їх первинний вигляд, за ними потрібно добре доглядати. Ми представляємо вашій увазі правила по регулярному чищенні уггі.

Як чистити уггі, рекомендації виробників бренду

Щоб уггі служили вам довго, необхідно проводити їх регулярну чистку в домашніх умовах. Так, не так-то просто піклуватися про них, тому варто двічі подумати про свою лінь перед покупкою бажаною взуття.

  • Щоб не пошкодити матеріал, з якого виготовлені уггі, слід почекати, поки вони висохнуть небагато. Тепер почистіть уггі від сухого бруду і пилу. Використовуйте для цього замшеве тканину або м’яку щітку.
  • Отже, поверхнева бруд прибрана. Значить, вже можна взяти губку, змочити її холодною водою і гарненько віджати від надлишку води. Але ні в якому разі не опускайте уггі в тазик з водою, так ви пошкодите внутрішній утеплювач, і уггі змінять свою форму, овчина стане жорсткою і груднястій. Протріть уггі губкою. Якщо вода стає брудною, обов’язково міняйте її, так як ви можете залишити на чобітках розлучення.
  • Коли вже почистили уггі, ми повинні подбати про форму чобіт. Візьміть побільше газет, скомкають їх і помістіть в уггі. Газети здатні добре вбирати вологу і зберігати форму чобітків. Заборонено сушити уггі у батареї або під сонцем, колір частково вигорить, потьмяніє. Якщо часу на сушку при кімнатній температурі зовсім не залишилося. Тоді на допомогу прийде звичайний фен. Встановіть фен на середню потужність і температуру і сушіть уггі.
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Побутові поради. Додайте в закладки постійне посилання.