Як чекати коханого?

Часто в житті трапляється так, що двом люблячим один одного людям доводиться розлучатися надовго. Дівчата чекають своїх єдиних з армії, з тривалих відряджень або навіть з в’язниці. «Жіноча доля», — скаже хтось. Ось тільки відповісти на питання, як чекати коханого, він при цьому не зможе.

Чекаю коханого з армії — як витримати?

Армія — це випробування на мужність не тільки для молодих солдат, а й для їх коханих. Рідкісні зустрічі, величезні відстані, відчуття, що він в небезпеці і листи, листи … як все це пережити?

перше, не треба себе накручувати, натхненно уявляючи, як він змучений, пригнічений, як потім і кров’ю захищає ваш спокій. Безумовно, армія — це не дитячий садок і там потрібно багато працювати, мало спати і обмежувати себе в спілкуванні з близькими. Проте, зараз умови служби в армії не так вже й погані: служба триває лише рік, крім налаштовують на романтичний лад листів, є ще й більш прозаїчні телефонні дзвінки, відсутність дідівщини. Якщо подумати, нашим мамам і, тим більше, бабусям було набагато складніше. Найчастіше вони проводжали своїх улюблених на справжні військові дії, і далеко не на рік. Так що як би грубо це не звучало: зберися і перестань всім і кожному (а в першу чергу самої себе) розповідати про те, як йому там погано.

друге, не треба жертвувати собою і ставати затворницею. Гуляти з друзями, ходити в кіно, кафе, на концерти, відмовляти собі у всіх принади світу нерозумно. Хтось скаже, що робить так, щоб хоч трохи відчути те, що відчуває хлопець в армії. Справа, звичайно, ваше, але я в цьому ніякого сенсу не бачу. Навряд чи люблячий хлопець захоче, щоб його дівчина сиділа безвилазно вдома і страждала від самотності. А якщо він цього хоче, задумайтеся, чи так уже сильно він вас любить. Звичайно, це не означає, що потрібно пускатися у всі тяжкі та гуляти з незнайомими хлопцями направо і наліво. Просто намагайтеся не сильно змінювати свій звичний спосіб життя. Так і час в очікуванні пролетить швидше.

Головне, про що вам слід пам’ятати: ви — дівчина солдата, а значить повинні пишатися ним і собою.

Чекаю коханого з тюрми — як бути?

Тут все набагато складніше, ніж в очікуванні з армії. Головним чином тому, що пишатися дівчині особливо не доводиться. Навіть навпаки, «злі язики» не зможуть уникнути можливості нагадати, що хлопець зробив помилку, за яку тепер розплачується.

перше, якщо вже ви вирішили не обривати відносини з коханим, а дочекатися його, то запам’ятайте, що це тільки ваше рішення, за яке звинувачувати його чи когось іншого не вийде. Цілком можливо, коли хлопець повернеться, ви помітите, що він сильно змінився. Це нормально. В’язниця завжди підлаштовує людей під себе. Навіть самий сильний і мужній хлопець не уникне змін. Можливо навіть, що «новий» улюблений вам не сподобається і відносини не складуться. Звинувачувати його в тому, що витратили кращі роки свого життя безглуздо і марно. Рішення любити, чекати і вірити ви приймали самостійно.

друге, слухати плітки чужих людей, а тим більше плітки родичів, які не забудуть нагадати, що коханий вам не пара — боляче подвійно. Доведеться навчитися відгороджувати себе від зайвої інформації, не приймати все близько до серця. Зрештою, тільки ви, та мабуть, мама вашого хлопця знають який він насправді. Тільки ви бачите в ньому все хороше, дороге, що в ньому є. Не намагайтеся вселити це всьому світу. Просто прийміть як є, а на «злі язики» уваги не звертайте.

Як співає у своїй пісні Ірина Круг «Любити не страшно, страшно чекати». Любі дівчата, наберіться сил, терпіння і чекайте своїх коханих. Адже тільки якщо хтось чекає, їм хочеться повернутися.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.