Як часто можна фарбувати волосся?

У одних жінок волосся росте повільно, підфарбовувати коріння їм можна не часто. Інші ж страждають від того, що вже через тиждень на маківці просвічує свій колір. А як це жахливо виглядає у натуральних блондинок, які фарбують волосся в темний колір, здалеку виглядає ніби залисини! Рішення на думку спадає одне — знову фарбувати волосся. Давайте подивимося, як часто можна фарбувати волосся на думку фахівців.

Як часто можна фарбувати волосся фарбою

Фарби для волосся бувають різні: м’які нестійкі і стійкі фарби. Перший вид фарб для волосся не містить аміаку, а відсоток перекису водню низький (вище, ніж в відтіночним шампуні, бальзами, але нижче, ніж у стійкій фарбі). Такі фарби для волосся дають такий же яскравий, насичений колір, як і стійкі, але тримаються вони всього 1-1,5 місяці. Через цей проміжок часу колір можна оновлювати. Дуже часто цими фарбами користуються ті жінки, які не хочуть змінювати свій колір волосся, а просто бажають зробити його більш насиченим.

А от стійкі фарби зазвичай мають у своєму складі аміак або набагато більше перекису водню. Логічно, що такий вид фарб для волосся діє набагато сильніше на волосся. Після першого фарбування волосся потрібно дати час на відновлення. Частіше, ніж раз на 2 місяці стійкими фарбами волосся фарбувати не можна! Звертаємо вашу увагу, милі дівчата, ні в якому разі не тримайте фарбу на волоссі довше, ніж зазначено в інструкції! Опік гарантований, колір, як правило, відрізняється від передбачуваного, ніякого блиску чекати не доведеться, волосся почнуть ламатися. Такий же шкоду можна заподіяти волоссю, якщо фарбувати їх часто.

Якщо жінці нобхідно підфарбувати коріння, але відросло волосся потьмяніли, і хочеться освіжити їх колір, тоді спробуйте зробити так … Коріння подкрасьте своєї звичайної стійкою фарбою, а по всій довжині пройдіться відтіночним засобом, про який ми напишемо нижче.

Як часто можна фарбувати волосся засобами відтінків

відтінків — це ні що інше, як шампуні, бальзами, тоніка. Деякі жінки діляться з подругами, що відтіночними фарбувати волосся можна хоч кожен день. Розумні підуть і спитають спеціаліста або просто заглянуть в інтернет, щоб переконатися в такому сумнівному раді. І правильно зроблять, адже це далеко не так! Будь перукар скаже, що перекису водню в відтінкових засобах для волосся дійсно дуже і дуже мало, не часте використання таких коштів ніякого негативного ефекту не викличе. А якщо фарбувати волосся відтіночним шампунем частіше, ніж раз в 10 днів, то шкода буде збиратися, в результаті він буде настільки ж сильний як від передержанія на волоссі звичайної фарби. Тому переконливо просимо вас прислухатися до поради фахівців в області краси та здоров’я волосся і не фарбувати волосся відтіночним шампунем частіше, ніж раз в 10 днів.

Як часто можна фарбувати волосся хною і басмою

Натуральні барвники хна і басма подарують не просто гарний, блискучий відтінок волосся, а й подбають про них, збережуть здоров’я. Відразу попереджаємо, окремо використовувати басму не можна, колір волосся буде зеленим. Басму змішують з хною. Басма стимулює ріст волосся, укріплює коріння і ефективно бореться з лупою.

Пропорції хни і басми залежать від бажаного відтінку волосся. Каштановий колір волосся можна отримати, якщо хну і басму брати в співвідношенні 1:1. Коли басму кладуть у 2 рази більше хни, виходить чорний колір волосся. Щоб колір волосся зробити бронзовим, змішайте в рази більше хни з басмою.

Як часто можна фарбувати волосся цими натуральними засобами? Помилково припускати, що хною і басмою можна фарбуватися дуже часто. Справа в тому, що при частому її використанні хна забиває волосяні лусочки, від цього волосся стає тьмяним і жорсткими. Фарбувати волосся хною і басмою можна не частіше, ніж раз на 2 місяці, а підфарбовувати коріння — будь ласка!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.