Як бути невидимим ВКонтакте?

Одна з найбільш популярних соціальних мереж — ВКонтакте. Щодня її відвідує понад 35 мільйонів користувачів, що для російськомовних ресурсів є своєрідним рекордом. Багатьох з них цікавить питання, як бути невидимим ВКонтакте, особливо коли дійсно потрібно вдавати, що тебе на сайті немає.

жаль, незважаючи на те, що в даній мережі реалізовано безліч функцій, через користувальницький інтерфейс стати «невидимкою» неможливо. За легендами, ВКонтакте має безліч «лазівок», скориставшись якими, можна «обдурити» систему. Це далеко не так: розробники соціальної мережі постійно її вдосконалюють. Можливо, деякі з цих «лазівок» працювали певний час тому, але зараз вони більше не актуальні. Таким чином, стати невидимим ВКонтакте взагалі неможливо.

Існує кілька трюків, за допомогою яких нібито можна «обдурити» систему. Наприклад, найпростіший варіант — зайти в розділ з особистими повідомленнями і на чверть години залишити його відкритим. В цей час в ВКонтакте нічого не потрібно робити, простіше кажучи, ніяк не проявляєте себе. Через 15 хвилин настане тайм-аут для очікування, і Ви нібито будете «втрачені» системою. Далі можете вільно користуватися мережею, головне, не заходите на свою або чужу сторінку, інакше станете «видимим». На жаль, цей спосіб не працює.

Деякі шахраї пропонують скачати сумнівні програми під приводом того, що вони нібито здатні Вас ВКонтакте робити невидимим. Ні в якому разі не вірте цьому: частіше за все, так крадуть логіни і паролі або вимагають гроші. Ви ніколи не отримаєте бажаного результату, оскільки мережа захищена належним чином.

Питання, як бути невидимим ВКонтакте, хвилює користувачів цього соціального ресурсу. Багато хто з них потрапляють до рук шахраїв. Щоб не стати жертвою обману, дотримуйтесь нижчевикладеним правилам.

Ніколи не шліть листи зі своїми особистими даними на незнайомі адреси. Не відкривайте прийшли Вам на поштову скриньку підозрілі повідомлення, не переходьте за що містяться в них зовнішнім посиланнях і, тим більше, не завантажуйте прикріплені до них файли. Можливо, шахраї відправили разом з листом шкідливий скрипт. Будьте обережні і не спокушайтеся пропозиціями поліпшити свій аккаунт або знайти якісь здібності, недоступні іншим користувачам. Слідкуйте за тим, щоб логінитися виключно з адреси vk.com, а не інших підозрілих мережевих адрес: нерідко для крадіжки паролів створюються лже-сайти.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.