Як безкоштовно грати в WOW?

Вітаю вас, про майбутні підкорювачі просторів Азерота! Автор повністю підтримує вас у вашому прекрасному починанні і готовий поділитися безцінним досвідом, напрацьованим роками. Так, я розповім вам, як безкоштовно грати в WOW.

WOW — абревіатура від World of Warcraft. Мир Варкрафта, якщо так завгодно. І навіть слоган, прив’язаний компанією Бліззард (творець шедевра), говорить сам за себе: «Це не гра. Це цілий світ!» (С)

Ціна питання

Безкоштовно грати в WOW кілька нечесно. Проект комерційний, компанія хоче отримувати гроші за свій продукт, а ми хочемо грати. Але платити не хочеться. Місячна абонентська плата (або «підписка») для російських акаунтів не велика, близько 360 рублів. Більш того, порадую фактом — заокеанські товариші платять у два з половиною рази більше, і навіть не думають заощадити, так вже WOW подобається людям.

Але згадуємо, ми — росіяни, а значить, що то придумаємо. І придумали! В даний час існують сотні фрішних серверів. За якість гри на них відповідальність несуть не Бліззи, а їх творці, часто учні старших класів шкіл або початкових курсів університетів. Але ж «халява»!

Офф vs Фрішард, вчимося грати в WOW безкоштовно

Є спосіб грати безкоштовно і на офф сервері. Недовго, але цього вистачає щоб через тиждень йти до банкомату і відправляти кровні 4 сотенних купюри на рахунок до Бліззам.

Обмеження, що накладаються пробної версією, гнітючі. Термін гри — 10 днів, максимальний рівень персонажа — 20 (вище не пограти!), Не можна спілкуватися з іншими гравцями за допомогою загальних каналів чату, користуватися внутрішньоігрової поштою і т.п. Але ж «халява»!

Щоб скачати WOW, вірніше його пробну версію, перейдіть за посиланням: стартова версія гри.

Реєструєтеся, починаєте скачування. Клієнт налаштований на офф сервер. Дуже зручно користуватися послугою фонової довантаження — скачавши близько 300 мегабайт ви вже можете почати грати. При тому, що повний клієнт «важить» … приготувалися? Порядку 30 гектар на жорсткому вам обійдеться таке диво.

Плюс постійні оновлення, патчі, заплатки, випилювання з гри найцікавіших моментів — у розробників спостерігається тенденція йти врозріз з думкою гравців, якщо всім подобається пальма, вони її випив, а на її місце увіткнутий ялинку.

Є вихід! Не хочете піддаватися знущанням збожеволілих від неробства розробників? Фрішарди чекають вас.

Безкоштовні сервера WOW

Ще їх в народі називають «піратки». Не ясно чому, адже про піратів мови взагалі не йде … Сервери створені «виключно в ознайомлювальних цілях». Так стверджують майже всіх господарі, а хто не стверджує так, то напевно вже отримав прочухана від Blizzard за порушення купи законів.

Список наймодніших серверів можна побачити тут: WOW.mmotop.ru Поруч з назвою сервера описані версія клієнта, необхідна для гри, середній онлайн сервера (деякі світи перевершують навіть офф!), коментарі гравців.

Інструкції, як почати грати на конкретному сервері ви знайдете на їхньому сайті, це обов’язково. Потрібно буде відкрити блокнотом файлик і записати в нього один рядок — адреса сервера.

І ви почнете грати в WOW безкоштовно! Як післямови зауважу, що мій «стаж» гри налічує більше чотирьох років, з яких два — проведені на офф сервері. Знаєте, різниця невелика. Але це все під грифом ІМХО.

Успіху і до зустрічей в Азероте!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.