Як активувати windows xp?

Будь інтелектуальний (та й не тільки) продукт вимагає отримання прав на його використання. Безумовно, будь-яке програмне забезпечення — це продукт. Вельми дорогий і потрібний. Програмне забезпечення Windows XP — це один з найбільш успішних програмних пакетів для персональних комп’ютерів. Розробники Windows захищають свої права і вимагають активації версії вашого програмного забезпечення. Давайте розглянемо яким чином можна здійснити активацію Windows XP.

Як активувати Windows XP:

 • Перший спосіб — це легальна активація. За допомогою офіційного сайту компанії Microsoft в інтернеті ви можете дізнатися як легально активувати копію вашого програмного забезпечення. Ось посилання на сайт підтримки користувачів: microsoft.com. Важливо відзначити, що активувати своє програмне забезпечення Windows ви можете скільки завгодно разів. Політика компанії Microsoft дозволяє активувати свої продукти чотири рази на рік. При цьому комп’ютери, на яких встановлюється система, можуть суттєво змінювати свою конфігурацію. У Росії можна легально зареєструвати версію Windows, користуючись інтернет-ресурсом або за наступними телефонами: телефони в Москві (095) 745-54-45, 916-71-71 і федеральні телефони 8 800-200-80-01, 8 800-200 -80-02. Активація за телефонами проходить з 8:00 до 20:00 по робочих днях. Після установки програмного забезпечення Windows XP активацію необхідно виконати протягом 30 днів, так як по закінченню, з моменту установки, 30 днів, Windows блокується. Після блокування можлива тільки легальна установка Windows XP. Активація вашої копії Windows через інтернет займе набагато менше часу і ваших нервів, ніж активація через телефон. Для того щоб активувати копію Windows по закінченню декількох днів після установки зробіть наступні кроки. Відкрийте меню «Пуск». Потім «Програми». Потім «Стандартні». І потім «Службові». У розділі «Службові» потрібно вибрати опцію «Активація Windows XP». Вам буде вислано код підтвердження, який треба ввести у відповідне місце в майстрі активації. Весь цей процес проходить автоматично, якщо ви активуєте вашу копію Windows через інтернет.
 • Другий спосіб має на увазі під собою використання програм «wpa kill» — це нелегальний спосіб отримання активації для програмного забезпечення Windows XP. Необхідно завантажити програму «wpa kill» в мережі інтернет. Знайти її не складе великих труднощів. Спробуйте ось це посилання: Wpa kill (9,03 Мб). Після того як програма скачав потрібно її розархівувати в зручну для вас папку. Для того щоб встановити програму потрібно перезавантажити комп’ютер і вибрати завантаження в безпечному режимі. Для того щоб вибрати режим, під час завантаження системи натисніть і утримуйте клавішу F8. З’явиться меню де потрібно вибрати опцію «Безпечний режим» за допомогою клавіш «нагору» або «вниз». Натисніть Enter. Тепер комп’ютер завантажується в безпечному режимі. Далі з’явиться діалогове вікно з повідомленням про те, що Windows працює в безпечному режимі. У вікні слід натиснути «так». Відкриваємо програму «wpa kill». Натискаємо на кнопку «apply / browse». Починається активація Windows. Після завершення активації ми бачимо вікно, яке необхідно закрити, натиснувши кнопку «Quit». Перезавантажуємо комп’ютер. Після того як комп’ютер перезавантажиться на цей раз в звичайному режимі, ви побачите діалогове вікно про те, що активація пройшла успішно. Тепер ви працюєте за комп’ютером з активованим програмним забезпеченням.
 • Активована копія Windows XP дає велику кількість преімущест перед Неактивовані копіями. Вам будуть доступні щоденні оновлення від Microsoft, які допоможуть вашому комп’ютеру працювати ефективно.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.