Як активувати Office 2010?

Серед офісних пакетів програм для операційних систем Windows сьогодні лідерство належить пакету Microsoft Office і його новітньої версії 2010 року, до складу якої традиційно включені програми для роботи з текстами, таблицями, мультимедіа об’єктами, здатні забезпечити потреби більшості користувачів.

На початковому етапі роботи майже завжди виникає питання про те, як активувати Microsoft Office 2010. Існує ряд способів, деякі з яких ми пропонуємо вашій увазі.

Отже, припустимо, ви встановили ліцензійне програмне забезпечення — тим не менш, вам потрібно активувати Office 2010 (про що вас повідомляє сама система при першому запуску програми проханням ввести ключ). Існує два варіанти активації — через інтернет або по телефону. При активації через інтернет програма сама зв’язується з серверами ліцензування для перевірки ключа, і, якщо він дійсний, автоматично активується. При активації по телефону користувач зв’язується з центром активації по одному з номерів, запропонованих програмою для вашого регіону, і слід вказівкам оператора. Активацію пакета програм можна здійснити як при установці, так і пізніше, протягом 30 або 60 днів.

Нерідко на офісних комп’ютерах використовується пакет програм з корпоративної ліцензією, який так само вимагає активації. Існує два способи активувати office professional 2010 — ключем багаторазової активації та службою управління ключами, причому зазвичай єдиний для компанії спосіб активації вибирає системний адміністратор. Щоб активувати Office 2010 plus, можна отримати ключ самостійно — зазвичай він вказується на упаковці інсталяційного диска, або дізнатися у адміністратора. Активацію за допомогою служби управління ключами проводить безпосередньо системний адміністратор, так як цей процес вимагає маніпуляцій з сервером.

Крім зазначених випадків, нерідко виникає потреба активувати Office 2010 безкоштовно — коли ліцензійний ключ недоступний з яких-небудь причин. Для безкоштовної активації ми також пропонуємо вам два шляхи — пошук ключів та встановлення спеціальної програми-активатора.

Пошук ключів активації здійснюється через інтернет, де ви можете знайти безліч готових ключів, або завантажити генератор ключів для створення власного. Цей спосіб досить простий — згенерований ключ вводиться у вікно майстра активації office, він же зазвичай вводиться в спеціальне вікно програми-генератора, яка створює активаційний код (найчастіше, при використанні генераторів пропонується вибрати активацію по телефону, але телефонувати нікуди не доведеться — програма сама генерує необхідні дані). При всій простоті цього способу, нерідко можна почути і про низького ступеня його надійності: діючий ключ в інтернеті знайти непросто, тому що Microsoft проводить постійний моніторинг на предмет виявлення фальшивих ключів, і знайдені ключі неминуче анулюються — що призводить і до скасування активації.

Більш надійним вважається використання програм-активаторів, які також доступні для скачування, безкоштовно або за певну суму. До таких програм відносяться, наприклад, Mini-KMS Activator, Staforce, Office 2010 Activation and Conversion Kit, Microsoft Office 2010 Volume License і т.п. В більшості випадків для активації за допомогою однієї з цих програм необхідно встановити пакет office (не вводячи ключ), перезавантажити систему, встановити і запустити програму-активатор, яка зробить все за вас.

Упевнені, що один із зазначених способів підійде вам, і ви отримаєте можливість користуватися всіма перевагами, які пропонує пакет додатків Microsoft Office.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.