Я вагітна — мені 15 років!

Вагітна у 15 років. Це жахливо! Але це сталося. Можна довго розмірковувати про те, що ти не повинна була займатися сексом у своєму віці, що ти повинна була оберігатися. Простіше за все, напевно, зробити аборт і не ламати собі життя, продовжувати вчитися, зустрічатися з друзьямі.Но ти тільки подумай про те, що в твоєму животі живе твій малюк. Він народиться і доставить тобі стільки радості і щастя, скільки не доставлять ні друзі, ні зароблені гроші, ні подорожі.

А як же навчання? Ти можеш вчитися вдома, здаючи контрольні та іспити, ти можеш ходити у вечірню школу. Коли народиться малюк, ти зможеш вчитися заочно. Працювати і підробляти можна і перебуваючи вдома. Зрештою, не всім сидіти в кабінетах.

Що стосується чоловіків. Чоловіки приходять і йдуть, а наші діти залишаються з снами на все життя. Я рада за тебе, якщо твій хлопець залишився з тобою, але якщо це не так-радуйся! Радуйся, що саме зараз ти дізналася, що ця людина здатна на зраду, що він просто безвідповідальна. Твій малюк підросте і ти зустрінеш чоловіка, який буде любити его.Так навіть краще, у тебе є можливість з’ясувати справжні почуття твого обранця. Тому, що якщо чоловік любить жінку, то він любить і його дитину. Як би банально це не звучало, але це так.

Я вагітна, мені 15 років. Це, звичайно, проблема. Але з неї теж є вихід. Так, будуть показувати пальцем: вагітна в 15 років. Але ти ж доросла людина! Ти можеш сама відповідати за свої вчинки. Переживи це, будь сильною. Зате в цей твій важкий період, а він буде важким, з тобою залишаться тільки самі надійні люді.Твоі друзі і подруги, коханий, батьки.

Що робити, якщо вагітна в 15. Взяти себе в руки. Це вже сталося. У тебе з’явилося багато вільного часу. Постарайся до пологів закінчити школу, це можна зробити раніше, якщо ти домовишся з учителями. Якщо ти вже вчишся не в школі, ти можеш перевестися на заочне відділення. Якщо стан здоров’я дозволяє, йди на роботу, нехай неофіційно, назбирай хоч скільки то грошей. Шей і в’яжи одяг малюкові. Це так приємно робити і зовсім недорого. Плануй, як ти будеш жити далі. Як ти його назвеш. Куди ви поїдете разом, про що ви будете говорити. Мрій про те, де ти хочеш працювати. Вивчи якомога більше теорії з цього питання.

Я вагітна, мені 15 років! Повторюй це якомога частіше. Ти повинна усвідомити, на який відповідальний крок ти зважилася, зрозуміти, що від тебе буде залежати життя і здоров’я ще одну людину, безпорадну людину. Не вбивай його! Діти — це щастя!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.