Я вагітна — мені 14 років!

Якщо перед тобою постала проблема: «Я вагітна мені 14 років» в першу чергу звернись до своїх батьків, зокрема до мами. Не виключено, що спочатку вона буде лаятися, кричати, можливо навіть плакати. Але в кінці кінців вона заспокоїться і ви зможете разом прийняти зважене і розумне рішення. Якщо твоя молода людина досить дорослий і самостійний і здатний тверезо міркувати, слід обговорити ситуацію і з ним, і при прийнятті остаточного рішення обов’язково врахувати його думку.

На жаль, навіть якщо ти не хочеш ув’язувати в ситуацію, що склалася батьків, зробити це доведеться. Бо вирішивши зберегти дитину — без їхньої допомоги ти не обійдешся, та й приховати вагітність практично неможливо з відомих причин. А в разі, якщо ти вирішиш зробити аборт, в будь-якому лікувальному закладі (і у приватному та в муніципальній поліклініці) тобі його не зможуть зробити без згоди батьків. Так як вік інформованої згоди, за законами нашої країни настає з 15 років, і саме з цього віку тобі вже не потрібно згоди батьків для проведення операції.

Якщо ти боїшся або не знаєш як підійти до батьків зі звісткою про свою вагітність, або навіть з батьками не можете прийти до рішення, то можливо варто звернутися до фахівців: до психолога або в підліткову службу довіри. Це для тебе вагітність трапилася раптом і несподівано, а фахівці дуже часто стикаються з проблемою «вагітна в 14» і у них вже є досвід вирішення подібних питань.

Я вагітна, мені 14 років: що робити?

Що ж слід робити крім бесіди з близькими? Звичайно, звернутися в жіночу консультацію або у приватну поліклініку. Необхідно вислухати рекомендації лікаря, здати аналізи, пройти ряд потрібних процедур і встати на облік.

Я вагітна мені 14 років: чи варто робити аборт?

Чи варто робити аборт у 14 років? Це дуже суб’єктивний і неоднозначне питання.

Рішення в будь-якому випадку приймати тебе. Воно залежить від моральних устоїв, фінансового становища, можливо від релігії.

Але якщо ти все-таки наважуєшся на аборт, слід пам’ятати:

Аборт — це операція, тобто стороннє втручання в організм. І нерідко це операція тягне за собою негативні наслідки. Аборт може привести до різних «жіночим захворюванням», болів, інфекційного захворювання матки, і в самому несприятливому випадку до безпліддя.

Саме тому слід підійти до цього питання з усією серйозністю і не приймати це рішення на емоціях.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.