Я вагітна і мене кинув хлопець!

Хлопець кинув вагітну дівчину. Як часто це можна спостерігати в наші дні. На жаль, молоді люди, забувши про порядність часто просто зникають: деякі бояться відповідальності, деякі просто не думають про становище дівчини і до яких наслідків може призвести розрив. Причин багато, у кожного свої, але факт залишається фактом: Хлопець кидає вагітну дівчину. Що робити?

Я вагітна і мене кинув хлопець: як бути?

Для початку необхідно заспокоїтися і розкласти все по поличках. Природно, в такій ситуації це зробити досить проблематично, але ж від цього залежить твоє майбутнє і майбутнє твоєї дитини.

Можливо, ще не пізно все владнати з молодим чоловіком, іноді необачне рішення з приводу розставання буває прийнято на емоціях, через шоку і несподіванки — тоді все можна вирішити спокійним розмовою.

Деякі молоді люди йдуть, бо думають то дитина не від них. Звичайно, це буде легко перевірити в майбутньому, або знайти інші способи змусити їх повірити. Але чи потрібен тобі молода людина, яка настільки в тебе не сумнівається і не довіряє? Особливо в якості батька майбутньої дитини?

Отже, ти вагітна, але тебе кинув хлопець. Життя на цьому не закінчується: тепер тобі потрібно турбуватися про своє здоров’я і майбутнє малюка. Непогано було б обговорити цю ситуацію з батьками або близькими родичами, напевно вони підтримають і допоможуть тобі. Ні в якому разі не слід побиватися горем, забуваючи все на світі, обов’язково звернися в жіночу консультацію і встань на облік.

Якщо працюєш — залагодити ситуацію на роботі, постав до відома начальство, до виходу в декретну — можеш взяти звичайний відпустку, якщо він у тебе ще не відгуляв і присвятити більше часу собі.

Я вагітна і мене кинув хлопець: чи варто робити аборт?

Багато дівчат, залишившись одні, часто вирішуються на аборт. Чи варто це робити? Рішення за тобою. Аборт може привести до ряду неприємних наслідків, проблем зі здоров’ям, або, що гірше — до безпліддя. Але може бути, у тебе не вистачає коштів, щоб виростити дитину, а близькі відмовляють у допомозі. Можливо, ти дотримуєшся підвалини про те, що у дитини повинна бути повна сім’я. Або ж ти просто не готова або не в змозі ростити дитину одній.

Не виключено і навпаки — ти давно хотіла малюка, і народження дитини буде для тебе стимулом до початку нового життя. В такому випадку все складається не так вже й погано. Головне взяти себе в руки і не падати духом.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.