Я вагітна і курю як кинути?

Останнім часом у всіх країнах світу сильно поширилося паління серед вагітних жінок. Якщо вірити статистиці: близько 55% вагітних курять, причому близько 25% продовжують це робити впродовж всього терміну вагітності.

Звичайно, лікарі рекомендують кидати курити за 3 місяці до настання вагітності, але часто виходить, так що жінка вагітніє, але все ще палить. Чи можна курити вагітній жінці? Природно не потрібно, адже куріння негативно впливає не тільки на ваш організм, але і на вашого майбутнього дитини.

До чого призводить куріння вагітних?

перше, у жінок, що палять частіше народжуються недоношені діти

друге, це сприяє розвитку пороку серця у майбутньої дитини надалі

По-третє, діти, народжені курящими жінками, ризикують стати володарями психічних розладів набагато більше, ніж діти, народжені некурящими мамами.

четверте, куріння збільшує шанс синдрому раптової дитячої смертності у вашої майбутньої дитини.

Можна ще багато всього перераховувати, проте вибір належить робити вам.

Як кинути курити вагітній жінці?

Зараз існує маса способів кинути палити: Використання нікотинового пластиру, нікотинова жуйка, електронні сигарети і т.д.

Однак всі ці речі, незважаючи на реальну допомогу, все-таки містять в собі невелику дозу нікотину. А нікотин шкідливий навіть у самих маленьких кількостях, особливо коли ви знаходитесь в такому цікавому положенні. Тому вагітним рекомендується кидати курити без зниження доз нікотину, різко і відразу.

Головне протримаються перші 24 години, а потім стане легше. Вагітним жінкам, які кидають курити, радять їсти побільше вітамінів. Особливо гарний у цьому випадку селера або брокколі: вони сприяють виведенню токсинів з організму.

Також багато п’ють молоко — воно псує смак нікотину і надалі допомагає викликати огиду до куріння.

Якщо ви не можете впоратися з цією шкідливою звичкою — коли захочете знову покурити, спробуйте взяти жуйку або цукерку. Не виключено що ця звичка надалі замінить куріння.

Також можна ознайомитися з більш докладними статтями про шкоду куріння вагітних, можливо, це змусить переглянути ваше ставлення до цього процесу.

У будь-якому випадку кинути курити вагітній жінці можна, досить задуматися про майбутнє вашої дитини. Головне бажання і сила волі!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.