Хвильовий омолодження: шкіра хвилюється — раз, шкіра хвилюється — два

Розробка методики хвильового омолодження стала воістину революційною подією у світовій косметології. Принаймні, так вважають деякі експерти. Унікальна технологія, що стала надбанням передових центрів краси, виявилася неймовірно затребуваною їх клієнтами завдяки безпеки, безболісності і майже абсолютного відсутності протипоказань. Вона заснована на дії високочастотних електромагнітних хвиль, прогрівається шкірну тканину і супроводжується потужним ефектом ліфтингу.

Винахід хвильового омолодження пов’язане з ім’ям російського вченого, доктора біологічних наук, академіка РАМТН і члена Нью-Йоркської академії наук Петра Гаряєва. Він відомий у наукових колах як хресний батько хвильової генетики. Всі експерименти Гаряев проводив на собі, а на офіційному рівні про його розробках було заявлено в 1996 році. Сам вчений вважав за краще іменувати свою систему генетико-метаболічної терапією. Він ставив експерименти і з лазерними променями і був переконаний у тому, що лазі і електромагнітні хвилі допомагають живим клітинам повернутися в їх молоде стан, активізуючи клітинну пам’ять.

Згодом з’ясувалося, що насправді і лазер, і електромагнітні хвилі діють на шкіру зовсім інакше — не так, як пояснював Гаряев. Лазерний промінь просто знімає верхні шари епідермісу і стимулює ріст і розвиток нових клітин, а електромагнітне випромінювання шляхом прогріву тієї чи іншої ділянки тканини поліпшує у ньому циркуляцію крові та лімфи.

Як це відбувається

Своєю еластичністю молода і здорова шкіра зобов’язана наявними в ній колагеновим волокнам. З роками вони, на жаль, розтягуються і деформуються, а пружність і ніжність шкірного покриву змінюється в’ялістю. Справа в тому, що в молодій шкірі є особливі клітини — фібропласти. Вони є цеглинками сполучної тканини і, власне, визначають ступінь пружності шкіри. По мірі того, як людина дорослішає, кількість фибропластов в його шкірі зменшується.

Хвилі радіочастотного діапазону, проникаючи в колагеновий шар, передають тонкішою волокнах частину своєї енергії — вона виділяється разом з теплом. Підвищення температури спонукає волокна до скорочення, унаслідок чого прилягання шкіри до мімічної мускулатуру виявляється більш щільним. Паралельно відбувається утворення нових фібробластів і колагенових волокон. У сукупності всі ці зміни повертають шкірі колишню гладкість і бархатистість. Діаметр її пір зменшується, а судинний малюнок зникає зовсім. Дієвість хвильового омолодження можна зіставити з ефективністю хірургічної пластики, тільки при цьому виключається механічний вплив на шкіру обличчя або тіла, і знижуються ризики травмування.

Плюси і мінуси хвильового омолодження

Переваги хвильового омолодження полягають в тому, що воно не залишає на шкірі малопривабливих шрамів і рубців. Цей спосіб дає однаково вражаючі результати і при усуненні перших ознак в’янення на шкірі молодих жінок, і при корекції глибоких морщиться, які виникають на зрілої шкірі. Хвильове омолодження не супроводжується тривалим реабілітаційним періодом, і співробітники деяких клінік люблять розповідати про те, як їх клієнтки з числа ділових жінок примудрялися упорядковувати обличчя і тіло таким способом в перервах між нарадами. Якщо процедура проводиться як профілактична, то повторювати її, швидше за все, не доведеться. У тих випадках, коли проводиться коригування серйозних косметичних недоліків, лікар може записати вас на повторний прийом, але в будь-якому випадку число повторів в середньому становить п’ять або шість.

Основним недоліком хвильового омолодження вважається недовговічність досягнутого результату: він тримається протягом року або півтора років, а потім шкіру знову доводиться омолоджувати або цим же способом, або якимось іншим. Ряд експертів в галузі пластичної хірургії пояснює дану особливість тим, що насправді весь ефект хвильового омолодження побудований на здатності електромагнітних хвиль викликати стійкий набряк шкіри, який все одно з часом розсмоктується. На якість шкіри, на їхню думку, хвилі зовсім не впливають.

Світлана Усанкова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.