Хто є засновником корпорації Apple?

Apple — відома американська компанія з виробництва персональних і планшетних комп’ютерів, а також телефонів, аудіоплеєрів та програмного забезпечення. Хто є засновником корпорації Apple?

Корпорацію Apple створили Стів Джобс і Стів Возняк. Історія починається з моменту, коли Джобс і Возняк самі зібрали перший ПК. Після того, як вони продали перші кілька десятків комп’ютерів, їх проект отримав фінансування. Корпорація Apple була зареєстрована в 1976 році.

Поговоримо докладніше про те, хто є засновником корпорації Apple. Стів Джобс — персона цікава. Народився він в Каліфорнії. Його біологічні батьки були родом з Сирії, вони віддали Стіва на виховання прийомну сім’ю в ранньому дитинстві. Сім’я Стіва Возняка була родом з України.

Уже в школі Джобса зацікавила електроніка. Він тягнувся скоріше не до однолітків а до спілкування до більш дорослим хлопцям. Так Джобс і подружився з другим засновником майбутньої корпорації Apple Стівом Возняком. До того, як вони зібрали свій перший персональний комп’ютер, дрібним хуліганством молодих людей став BlueBox. Ця так звана «синя коробка» представляла із себе пристрій, що дозволяє здійснювати телефонні дзвінки на далекі відстані абсолютно безкоштовно.

Після закінчення школи Стів Джобс поступив в коледж, але вже через пів року був відрахований звідти за власним бажанням. Жити доводилося молодій людині нелегко. Але через деякий час Джобса взяли на роботу в компанію з виробництва комп’ютерних ігор Atari.

А Стівен Возняк, який також є засновником корпорації Apple, отримав освіту в університеті Каліфорнії. Створюючи свій перший комп’ютер обидва Стіва спочатку не ставили перед собою високих цілей. Але згодом у Стіва Джобса з’явилася ідея продавати таку машину у вигляді повністю зібраного персонального комп’ютера. Він зумів переконати приятеля таким аргументом як «хоч буде, що розповісти онукам». Перший комп’ютер в корпорації Apple визнаний справжнім інженерним дивом в рамках обчислювальної техніки середини 70-х років. Простота використання дивувала!

Що стосується назви компанії, існує ні одна версія з цього приводу. За однією з них, у зв’язку з відсутністю будь-яких ідей, Джобс запропонував дати назву компанії в честь свого улюбленого фрукта (яблука). Інші ж стверджують, що назва компанії пов’язане з тим, що Джобсу було принципово, щоб нинішня корпорація Apple стояла перед Atari в телефонному довіднику.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.