Хто я був в минулому житті?

Замислюючись над тим, хто я був в минулому житті, логічно припустити, що ви вірите в реінкарнацію, тобто переселення душі після смерті в який-небудь новий народився організм. Така позиція грунтується на вірі у вічність людської душі, яка використовує тіло як матеріальної оболонки.

Хто я був в минулому житті

Багато людей переконані, що знання про минуле життя, про свої помилки, про значущих моментах минулого існування полегшать справжнє життя. дозволять прожити його більш ефективно. Інші ж не вірять в реінкарнацію або в можливість дізнатися, хто я був в минулому житті, але заради інтересу таки намагаються знайти інформацію про досягнення цих знань. Розібратися в тому, ким ви були в минулому житті, дозволить нумерологія і астрологія. Астрологи вважають, що зірки можуть розповісти про події, які відбувалися з конкретною людиною в його минулому житті.

 • Введіть день і місяць свого народження на сторінці пророкувань.
 • Перед вами з’являються загадкові таблиці, вони спрощені для простого обивателя, тому можуть здатися примітивними. За представленою таблиці нам необхідно визначити букву року народження. У стовпці зліва шукайте поєднання перших трьох цифр свого року народження, а у верхньому рядку останню цифру року народження. (Наприклад, 1988 рік народження ми ділимо на «198» і «8»). На отриманому перетині ви знайдете букву вашого року народження.
 • Настав час з’ясувати, хто я був в минулому житті: чоловік чи жінка, то є ваш пол. Першим кроком треба пошукати в табличці «чоловіків» букву свого року народження (її ви отримали на 2 етапі) навпроти місяці свого народження. Якщо її там немає, шукайте те ж саме в таблиці «жінок». Таким чином, ви зрозумієте свою стать в попередньому житті. На цьому ж етапі з’ясуються символ вашого типу і орієнтованість року народження, які стануть в нагоді надалі.
 • Коли система вже визначила, хто ви були в минулому житті, пора визначимося з місцем вашого народження. У правому стовпчику знайдіть свій символ типу. А тепер лівіше від нього натискайте на власний день народження в справжнього життя. Таким чином, ми отримали знання не тільки про місце свого народження в минулому житті, а й про рід занять.
 • Далі система видає вам інформацію про те, ким ви були в минулому житті без смс і абсолютно безкоштовно. Ви дізнаєтеся характеристику своєму минулому особистості, якими рисами характеру ви володіли, ймовірну професію або конкретну сферу професійної діяльності, а також рік минулого народження. Інформація про минуле життя буде містити дані про країну, в якій ви проживали і про призначення вашої нинішньої життя в залежності від колишніх подій.

  Якщо довіряєте собі, ніж магії, астрології або нумерології, тоді слід спробувати спосіб медитації. Щоб отримати результат, вам буде потрібно багато тренувань, а відповідно і трата часу. Отже, приступимо до відновлення пам’яті, щоб дізнатися, хто я був в минулому житті:

 • Займіть зручне положення, навчитеся розслаблятися так, щоб поступово позбутися всіх думок та емоцій. Якщо цього не зробити, вони будуть заважати виникають спогадами, занурення в себе.
 • Як тільки ви навчилися приводити себе в стан внутрішнього безмовності, можна починати повільно й докладно згадувати сьогоднішній день. У спогадах необхідно рухатися від медитації назад в часі. Найважливіша умова робити це з байдужістю, виключивши всі емоції.
 • Далі згадуйте в подробицях з кожним днем, пересуваючись назад. Як тільки відчуєте, що дні згадуються погано, починайте відмотувати час назад по головних подій, що запам’ятовується датам, наближаючись до свого народження. Ваше знаряддя — думки, а не емоції і почуття.
 • У когось виходить дуже швидко згадати моменти раннього дитинства, комусь потрібні місяці, роки тренувань.
 • Удачи!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.