Хто такий супервайзер?

У наш час безліч назв різних професій запозичена із США. Саме тому багато хто, наприклад, не знають хто такий супервайзер. У цій невеликій статті ми коротко розповімо, що ж це за професія і які обов’язки у супервайзера.

Супервайзер. Хто це?

До обов’язків супервайзера входить контроль за роботою торгових представників. Не дарма ця посада носить таку назву: «to supervise» — від англійського «спостерігати». Супервайзер — це свого роду бригадир в сфері торгівлі. Будь торговий представник, який планує свою кар’єру в торговельній сфері, хоче стати в подальшому супервайзером.

У кожного супервайзера є своя команда торгових представників. Для кожного з цих торгових представників, супервайзер є безпосереднім начальником. Супервайзер вибирає в свою команду людей і відповідає перед вищим начальством за продажі, виконання / невиконання плану.

Як правило, вранці супервайзер проводить збори, де ставить цілі і мотивує свою команду. Протягом дня, супервайзер може, як стежити віддалено за своєю командою (за допомогою телефонних дзвінків або GPS-трекера), так і особисто провести цілий день з одним з торгових представників. Увечері супервайзер, в офісі компанії, аналізує продажу своєї команди торгових представників і проводить вечірнє збори.

Супервайзери вельми непогано заробляють (хоча все, звичайно, залежить від торгової компанії) в порівнянні з тими ж торговими представниками. Але, без досвіду роботи в торгівлі, супервайзером стати неможливо.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.