Хто такий педофіл?

Педофілія (з грец. «любов до дитини») — захворювання психіки, при якому спостерігаються відхилення сексуального характеру. Ця хвороба починає розвиватися з підліткового віку, коли йде процес статевого дозрівання. Людей, що страждають педофілією, називають педофілами.

У Кримінальному Кодексі РФ чітко не визначено поняття «педофілія». Але все-таки глава 18 КК передбачає покарання за статеві злочини. Так, у статті 134 і 135 визначається покарання за статеві зносини з особами, які не досягли 16 років і за розпусні дії відповідно. 29. 02. 2012 відбулися зміни в даних статтях, які посилюють покарання за статеві злочини. Зокрема, за педофілію. Наприклад, стали набагато жорсткіше умови, при яких злочинці можуть сподіватися на дострокове звільнення. Також, згідно з внесеними змінами, до педофілам можуть застосовувати примусові заходи медичного характеру. Посилилося покарання для педофілів-рецидивістів за насильницькі дії щодо осіб, які молодші 14 років: арешт від 15 до 20 років, з позбавленням права займати певні посади на протязі 20 років, або ж довічне позбавлення волі.

Ось ми і з’ясували, хто такий педофіл. На вигляд це цілком нормальні і адекватні люди, але насправді ж — це «звірі». Будьте обережні і пильні!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.