Хто такий модератор?

Останнім часом, великою популярністю у користувачів мережі, які віддають перевагу віддалену роботу, є робота модератором форуму. Так хто такий модератор? Модератор форуму — це свого роду «наглядач над форумом». Даний користувач має можливість змінювати, видаляти різні повідомлення з контрольованих ним форумів. Основна задача модератора — це контроль спілкування на ресурсі, а також дотримання спеціальних правил сайту. На відміну від адміністратора сайту, модератор сайту має обмежені права.

Крім цього, до числа завдань модератора сайту належать: збільшення популярності інтернет — ресурсу (форуму), підвищення кількості учасників, а також числа цікавих обговорень. Модератор зобов’язаний стимулювати появу різних тем на форумі і вирішувати конфліктні ситуації, які виникають на форумі.

Основними клієнтами, які є замовниками послуг модератора, є: власники тематичних форумів і сайтів, великі компанії і ЗМІ, оптимізатори, SEO фахівці.

Для того щоб працювати кваліфікованим модератором на сайті, необхідно відмінно розбиратися в «движках» на форумі (phpBB і т д). Спеціаліст — модератор повинен мати знання основ веб — програмування (встановлення та налаштування «движків» форуму, скінів плагінів і розширень).

Крім цього, модератор повинен мати уявлення про тематику форуму, володіти навичками спілкування, вирішення конфліктів і суперечок в складних ситуаціях. Не зайвим також мати і стресостійкість і відсутність «зіркової хвороби». Вітається значний досвід спілкування в Інтернеті, на різних форумах.

Робота модератора на невеликому, простому форумі невисока і становить від 50 до 100 доларів на місяць. У той же самий час, робота модератора у великому і розкрученому форумі має досить високу оплату.

Для того щоб знайти роботу фахівця — модератора, найкраще скористатися послугами різних бірж роботи (weblancer.net, freelancer.net) і т д.

Нерідко, користувача, який контролює іншу групу користувачів, на форумі називають модератором групи. Хто такий модератор групи? Модератора групи форуму призначає безпосередньо адміністратор форуму. Так, модератор групи може контролювати один або кілька під форумів. Також, кілька модераторів можуть призначатися на один Підфоруми. Будь модератор групи форуму зобов’язаний знати правила, які встановлюються адміністрацією. У числі таких універсальних правил: не допускати появи нецензурних повідомлень, образ, матеріалів проповідують нацизм, міжнаціональну ворожнечу. У разі виникнення таких повідомлень, модератор повинен втрутитися в порушення і видалити повідомлення, які порушують правила форуму. Крім цього, модератор має право виправляти грубі лексичні помилки користувачів, слова паразити. Певні движки форумів можуть виставляти бали порушень користувачам.

У числі плюсів роботи модератора можна відзначити: можливість віддаленої роботи в обраний час і фіксована оплата праці. У числі мінусів роботи модератора — невелика заробітна плата і постійні стреси при спілкуванні з конфліктними користувачами. Тепер ви напевно знаєте хто такий модератор.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.