Хто такий менеджер?

Хто такий менеджер? У різних організаціях менеджери виконую різні функції. Де — то це звичайний продавець, де — то організатор або адміністратор, а де — то — керівник. Виходячи з економічної теорії, менеджер — це людина, керуючий компанією, простіше кажучи, директор.

Але на сучасному ринку праці існують різновиди цієї професії. Всі менеджери поділяються на топ менеджерів, менеджерів з продажу, офіс менеджерів, менеджерів з реклами та менеджерів з персоналу. В цілому можна сказати, що це більш вузька спеціальність, тобто кожен з менеджерів відповідає за своє вузьке спрямування. Менеджер — це фахівець з вищою освітою з навичками керівної роботи. Розберемо докладніше.

Хто такий менеджер з продажу?

Менеджер по продажам відповідає за продажі на даному підприємстві. Він збирає клієнтську базу, налагоджує контакти, веде переговори, укладає договори та контракти. Роз’яснює постачальникам або покупцям умови співпраці, пропонує варіанти укладання договорів. намагається підтримувати контакти з постійними клієнтами, розробляє для них пільгові пропозиції. Зарплата менеджера з продажу, як правило, залежить від кількості успішних угод і продажів. Грамотний менеджер з продажу повинен бути освіченим і коректним фахівцем, стресостійким, мобільним, комунікабельним, готовим до роботи у вихідні дні. У невеликих компаніях менеджерами по продажах є продавці.

Хто такий офіс менеджер?

Офіс менеджер, це фахівець, що забезпечує роботу в офісі, Він займається всім, з чим пов’язане функціонування офісу. Починаючи з поставки води і закінчуючи проектами на оновлення інтер’єру. в деяких компаніях офіс менеджер може займатися і підбором персоналу. Офіс менеджер тісно співпрацює і з менеджером з продажу. Заробітна плата його, звичайно, фіксована. Залежно від рішення вищого керівництва він може отримувати премії за успішне впровадження нових ідей, що поліпшують роботу офісу в цілому.

Хто такий менеджер з персоналу?

Тут все зрозуміло. Але в різних організаціях він може бути наділений різними повноваженнями. В одних менеджер по персоналу займається підбором співробітників, відбирати резюме, призначати співбесіди. В інших менеджер по персоналу сам відстежує вільні вакансії, розміщує оголошення або подає заявки в агентства з підбору кадрів. Він може самостійно зустрічатися з кандидатами, проводити відбір і самостійно приймати рішення у виборі кандидатів. Так само менеджер по персоналу може підбирати тести для співбесід. Проводити навчальні тренінги для співробітників, які мають вже опеньків роботи. Такі тренінги спрямовані на поліпшення якості роботи, на професійний розвиток працівників. Зарплата менеджера з персоналу частіше фіксована, але, звичайно, все залежить від політики компанії.

Хто такий менеджер з реклами?

Логічно, що менеджер по рекламі займається рекламою. Але тут все залежить від специфіки підприємства. Якщо це журнал, то менеджер по рекламі може займатися пошуком рекламодавців для розміщення у виданні. Якщо це організація небудь виробляє, то він розробляє проекти реклами для роазмещенія в газетах і на телебаченні для просування своєї продукції. Так само менеджер по рекламі може співпрацювати з рекламними агентствами, затверджувати проекти рекламних макетів. Він може залучати промоутерів, продумувати рекламні акції. Менеджер з реклами має відсоток від угод і фіксовану зарплату.

У всіх менеджерів зазвичай є в підпорядкуванні співробітники, які є виконавцями. в невеликих компаніях всі обов’язки виконує він сам.

Хто такий топ менеджер?

Топ менеджер — це керівник вищої ланки, над ним може бути тільки засновник чи керівник компанії. Топ менеджер організовує роботу всіх інших менеджерів, які, в свою чергу, в залежності від розпоряджень, організують роботу своїх підлеглих. Це людина з добре розвиненими організаторськими здібностями, лідерськими якостями, сильним характером і стійкою психікою. Заробітна плата топ менеджера досить висока, у великих компаніях вона може досягати декількох тисяч доларів. З роботою топ менеджера пов’язана дуже велика відповідальність.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.