Хто такий мажор?

Все в житті можна узагальнити, класифікувати або типізувати. Ми самі не є винятком. Людей суб’єктивно відносять в самі різні групи: ботаніки, мачо, ванількі, гламурні чики, заучки, тролі, циніки і т. д. Про окремих осіб говорять «мажори». Чи знаєте Ви, хто такий мажор?

Кого називають мажорами

Як правило, мажори — це молоді люди, що вийшли із заможної родини. Багаті батьки залишили синку чи доньці чимало грошенят або регулярно постачають їх ними. Так, дорослі діти розкидаються цими грошима направо і наліво, не надаючи їм особливу цінність. Зазвичай, якщо людина сама заробив собі стан, він не буде смітити грошима, знаючи, як важко дістаються матеріальні блага. Мажори ж ведуть розгульний спосіб життя, тусуються із собі подібними, вважають, що їм все дозволено. Саме таку людину прийнято називати мажором.

Яскраві представники мажорів:

 • Періс Хілтон
 • Дана Борисова
 • Тіматі
 • Сергій Звєрєв
 • Хто такі хлопчики мажори

  Останнім часом можна почути про когось з чоловічої половини людства: хлопчик-мажор. Що мають на увазі люди? Який він в їхніх очах? Хлопчики-мажори — діти багатих батьків, від яких вони вкрай залежать. Такі хлопці одягаються в дорогі стильні шмотки, катаються на крутих тачках, регулярно проводять свій вільний час в нічних клубах, дорогих ресторанах, а в університеті мешкають більше для того, щоб потусити з гламурним дівчатками. Розгульний спосіб життя — їх все.

  Чому мажори є лише серед молоді

  Замислимося, хто така людина мажор … Як ми вже говорили, він дитина забезпечених батьків, які його розпестили. Але батьки не вічні.

  Якщо людина під час не одумається, а фінанси закінчаться, то він просто-напросто буде позбавлений таких величезних матеріальних благ. Відповідно, який з нього мажор? Дорослий невдаха, який не вміє виживати в цьому світі самостійно.

  Інша ситуація … З віком він почне усвідомлювати, що гроші необхідно заробляти самому. І коли відчує смак праці, він зрозуміє ціну грошам. А значить, дорослішає, він перестане смітити грошима і вважатися мажором.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Культура. Додайте в закладки постійне посилання.