Хто такий бот?

Іноді ми можемо почути нові і не зовсім зрозумілі нам слова з розмов перехожих, наших з вами дітей, друзів, теле-і радіопередач і т.д. Не завжди до нас доходить сенс даних лексичних одиниць, і ми можемо вживати їх повноцінно в мові. Щоб не потрапити в халепу, бажано мати хоч якесь уявлення про деякі з цих слів. Сьогодні ми поговоримо про один з них, отже, хто такий бот і що означає це слово в залежності від контексту:

 • Бот (від англійського boat) — так в епоху парусного флоту називали невеликі палубні (для морських плавань) або безпалубних (для прибережних плавань) вітрильні або парусно-гребні судна з невеликим водотоннажністю (аж до 15 тонн) для вантажних перевезень або будь-яких інших цілей.
 • Бот (поняття з чатів) — частина комп’ютерної програми, що реалізує різні функції (для прикладу — введення і виведення повідомлень), підтримувані функціоналом самого чату.
 • Бот — скорочення від ботан (ботанік) — принизливе прізвисько для школяра (рідше — студента), приділяє навчанню занадто багато вільного часу.
 • Сфера, де згадка слова «бот» є повсюдною і загальноприйнятої — це комп’ютерні ігри. У шутерах під ботом розуміється частина комп’ютерної програми, що імітує діяльність партнерів або ворогів, в режимі мережевої або командної гри в різних поєдинках і баталіях. Як правило, розробники ігор намагаються надати ботам елементи штучного інтелекту, тобто бути максимально адаптованими до її особливостей, картках, здібностям самого геймера.
 • ботами ще називають краулерів — програми, які є частиною пошукових систем, призначених для пошуку, систематизації та ранжування інтернет ресурсів у своїй базі.
 • Бот — просте скорочення від слова робот.
 • Таким чином, як ви бачите, на питання, хто такий бот, можна дати безліч абсолютно різних відповідей. Потрібний варіант залежить лише від тієї ситуації, в якій вживалося це слово.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.