Хто такий блакитний?

Іноді від підлітків можна почути фразу «Та він блакитний!». Здається, як може бути колір пов’язаний з людиною? Насправді тут слово вживається в переносному значенні.

Так хто такий блакитний: переносне значення слова

«Блакитний» — ще одна назва гомосексуалістів, людей нетрадиційної сексуальної орієнтації. Тобто, якщо звичайна пара складається з хлопця і дівчини, то пара блакитних це два хлопця.

Блакитний — значить поганий?

Сучасне суспільство негативно ставиться до всіх, хто не схожий на загальну масу. Підлітки обзивають хлопчика, який не спілкується з дівчатками, блакитним. Якщо тебе незаслужено так називають, просто не звертай уваги, дурнів на світі вистачає. Якщо ж ти насправді віддаєш перевагу хлопчикам в любові, а не дівчаткам — не сприймай обзивкі і глузування близько до серця. Важливо зрозуміти, що в тому, що ти не такий, як більшість, немає нічого поганого. Всі люди різні, у всіх певний смак на якісь речі. Так звані «блакитні» хлопчики люблять хлопчиків, а не дівчаток, і що в цьому такого? Завжди пам’ятай, що блакитний — це не означає поганий!

Ми живемо в 21 столітті. Багато чого з того, що раніше викликало несхвалення з боку людей, тепер абсолютно нормально. Раніше хлопчики і дівчатка починали гуляти років в 15, а перший раз цілувалися іноді і в 20. Зараз діти цілуються і в 12.

Люди блакитних кровей

Колись аристократи називали себе «людьми блакитних кровей». Вони вважали, що в їх жилах тече не така, як у всіх, червона кров. Існує теорія, що гомосексуалісти теж колись стали називати себе людьми блакитних кровей, але потім це все скоротилося і залишилося тільки одне слово — блакитний.

Існують також різні теорії вчених різних часів і країн щодо цього терміна, але до єдиної думки вони прийти поки не можуть. Є теорія, за якою слово блакитний щодо гомосексуалістів стало використовуватися від слова «голуб». Спочатку про пару геїв говорили «голубки». А тільки потім уже — «блакитні».

Думаю, не варто заглиблюватися в різні теорії і історію, хто такі блакитні в принципі має бути зрозуміло. Якщо ви знаєте таку людину, не варто над ним сміятися і знущатися. Пам’ятаєте, він така ж людина, як і ви, просто трохи інший. Над вами адже ніхто не сміється, тому що ви любите одні фільми, а ваш друг інші?

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.