Хто такі хіпстера?

Наша сьогоднішня стаття розповість дорогому читачеві про особливе напрямку в молодіжних колах. Хіпстера. Хто вони такі? Як одягаються ці молоді люди? Яку музику вони воліють? Що є для них головними цінностями? Все, що необхідно знати про хіпстера і про те, хто такі хіпстера, знайдете в нашій статті. Отже:

Хіпстера!

Дане молодіжний напрям з’явилося в 1940-х роках в США. Тоді, в ті далекі часи, молодих людей які «були в темі» (to be in hip, звідси і назва hipster) відрізняло те, що вони були прихильниками особливої субкультури, яка базувалася на джазовій музиці. Пізніше, з цього руху вийшли і всім відомі хіпі. На сьогоднішній момент, субкультура хіпстера включає в себе добре забезпечених молодих людей, які цікавляться елітарної зарубіжної культурою, інді-роком, кіно в стилі артхаус, сучасною літературою і модою.

хіпстера також називають інді-кідамі. Це молоді люди від 16 до 25 років, які також відповідають ознакам пересічного хіпстера. Що ж стосується одягу, то основні атрибути наступні. Хто такі хіпстера і що вони носять? Светр, джинси, черевики, вінтажна сумка, дзеркальний фотоапарат. Як правило, весь образ справжнього інді-кида носить якийсь вінтажний відтінок, тобто на ньому можна спостерігати предмети одягу з недалекого минулого. На ногах хіпстера носять кеди. Багато сучасні автори і критики говорять про те, що хіпстера сьогодні — це люди які володіють лише зовнішньою формою, а внутрішній зміст особистості зводиться тільки до покупки все нових і нових вантажних речей. Ще одним атрибутом хіпстера є його нонконформізм і проходження ідеалам творчої діяльності. Але на практиці, як це зазвичай відбувається, будь-яка хороша ідея набуває негативного відтінку після того, як все хіпстера уподібнюються один одному. Тим самим вони вбивають свій нонконформізм на корені.

Трохи докладніше про те, як розпізнати справжнього хіпстера в натовпі людей. Ось, як виглядають хіпстера:

 • Універсальні тенденції в одязі. Чоловіки можуть носить якісь жіночі речі, а жінки чоловічі. Стиль — унісекс.
 • Вінтажний стиль в одязі активно змішується з новітніми тенденціями в сучасній моді.
 • На ногах, звичайно, можна побачити вузькі джинси, леггенси, колготки з дірками, а також класичні брюки яскравих кольорів.
 • Окуляри — особливий атрибут хіпстера, який, однак, не передбачає наявності проблем із зором. Окуляри хіпстера являють собою масивні пластикові оправи з коригуючими або звичайними лінзами. Дуже часто, хіпстера носять сонячні окуляри подібного типу.
 • Багато молодих людей носять бороди.
 • Зачіска в стилі каре. Обов’язкове використання лаків і гелів для волосся відрізняють цього інді-кида від підробленого. Багато дівчат влаштовують на голові «контрольований хаос», показуючи тим самим якусь недбалість.
 • Класичний светр теж є атрибутом будь-якого хіпстера чоловічої статі.
 • Старі, розтягнуті футболки.
 • Шарфи — особлива пристрасть хіпстерів з північних широт. Як правило, цей аксесуар займає багато місця, так як хіпстера люблять об’ємні шарфи.
 • Строкаті кольори і мотиви в повсякденному стилі одягу.
 • Обов’язкова наявність фотоапарата старої моделі або блокнота для запису.
 • Тепер ви знаєте, дорогий читачу, хто такі хіпстера.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Культура. Додайте в закладки постійне посилання.