Хто такі ванількі?

Отже, хто такі ванількі? Вікіпедія навряд чи відповість на це питання. Але ми спробуємо дати вам точну інформацію про це вельми новому молодіжному русі.

Ванількі — це нова молодіжна субкультура, до якої входять романтичні, ніжні створення, як правило дівчата, що відрізняються від інших своїм стилем і світосприйняттям. Головний атрибут ванільного стилю — це фотоапарат з великим об’єктивом, який ванількі рідко випускають з рук. Через фотографії вони хочуть поділитися своїми глибокими переживаннями, почуттями й сподіваннями, тому навіть, коли їм сумно — вони обов’язково запечатлеют цей момент на фото. Вони зовсім як діти, люблять мультики і романтику, Лондон і Нью-Йорк, сидіти на підвіконні і пити каву. До речі, кав’ярні Sturbucks — улюблене місце ванілек, де вони часто бувають або дуже хочуть побувати. Поєднання «кава + сигарети» — здається для ванількі чарівним і привабливим, але аж ніяк не через пристрасть до тютюну, а через романтично летять вгору колечок диму, що огортає запах чорної кави.

Але всього цього ще не достатньо, щоб зрозуміти: хто такі ванількі. Адже найважливішим елементом є їх стиль, в який входять:

 • Майки або футболки з написами: «I Love London», «I Love NY», «I Love COFFEE» і т.п. І зовсім неважливо були вони в Лондоні або в Нью-Йорку або не були … Вони люблять їх і ви повинні з цим змиритися.
 • Одяг і аксесуари з американським або британським прапором. Будь-то взуття, заколочки, годинник або піжама, якщо на них зображений прапор, ванількі обов’язково їх придбають.
 • Туго обтягуючі звужені джинси або легінси, так звані «облипку».
 • Що стосується взуття, то ванількі воліють всім відомі уггі, різнокольорові кеди і ботильйони.
 • Улюбленими для ванілек залишаються вінтажні речі: бабусині в’язані шапочки, в’язані нарукавники, светри, старі піджаки або потерта шкіряна сумка через плече, якщо все це віє старовиною, ви обов’язково побачите це на ванільке.
 • Не варто забувати про зачіску, яка є головним елементом всього ванільного стилю. Улюблені зачіски ванілек: пучок або так звана «шишечка»; довге волосся з гривкою, яка обов’язково спадає на одне око, і головне, чим більше неохайності в зачісці — тим краще.
 • Ще одним головним аксесуаром є великі окуляри, за якими можна вчасно заховати ванільні мрії і сльози.
 • Ванількі воліють або природний непомітний макіяж, або яскравий і вульгарний. Але червона помада на губах повинна бути в більшості випадків, особливо на вихід.
 • Яскравий різнокольоровий манікюр робить життя ванілек позитивніше і веселіше, бажано щоб кожен палець був нафарбована окремим кольором, адже це так мило і кумедно!
 • Улюбленим музичним напрямком ванілек вважається західний рок. Але не завжди.
 • Сподіваємося, що змогли відповісти на ваше запитання: хто такі ванількі. Адже для того, щоб дізнатися всі відповіді на це питання, не обов’язково шукати їх в вікіпедії. Достатньо вийти на вулицю і звернути увагу на дівчат, які мають вище перерахованими елементами стилю.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Культура. Додайте в закладки постійне посилання.